UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Umywalka ceramiczna do montażu na ścianie Scarabeo Ceramiche Planet Zobacz większe

Umywalka ceramiczna do montażu na ścianie Scarabeo Ceramiche Planet

KOD: 250sd8100-8101

ID: 235240

ProjektantMassimiliano Braconi
ProducentScarabeo Ceramiche

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Scarabeo Ceramiche Planet

Umywalka ceramiczna do montażu na ścianie

Opis

Umywalka ścienna, przystosowana do baterii jednootworowej
45 - Art. No. 8100 - Ø45
50 - Nr art. 8101 - Ø48

Otaczająca struktura przywołuje na myśl dawnych odbiorców z minionych czasów. Proste i zwarte linie są używane do kompletnego projektu dekoracyjnego. Materiał, ceramika, jest przetwarzany z dużą starannością, co gwarantuje produkt końcowy o niezwykle czystych i ergonomicznych konturach.

Tagi

Scarabeo Ceramiche, Massimiliano Braconi, Planet, Umywalki, Umywalki i armatura łazienkowa, umywalka, Umywalki w stylu współczesnym, Umywalki ceramiczne, Materiały ceramiczne Umywalki, Umywalki naścienne

Napisz opinię

Umywalka ceramiczna do montażu na ścianie Scarabeo Ceramiche Planet

Umywalka ceramiczna do montażu na ścianie Scarabeo Ceramiche Planet

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek