TOALETA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Toaleta ceramiczna z zamkniętą komorą spalania Scarabeo Ceramiche Planet Zobacz większe

Toaleta ceramiczna z zamkniętą komorą spalania Scarabeo Ceramiche Planet

KOD: 250sd8404

ID: 235239

ProjektantMassimiliano Braconi
ProducentScarabeo Ceramiche

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Scarabeo Ceramiche Planet

Toaleta ceramiczna z zamkniętą komorą spalania

Opis

Spłuczka ścienna wraz z baterią Geberit z podwójnym spłukiwaniem 6/4,5 l
Nr art. 8404 - 38 x 14,5 x 95,5

Otaczająca struktura przywołuje na myśl dawnych odbiorców z minionej epoki. Proste i zwarte linie są używane do kompletnego projektu dekoracyjnego. Materiał, ceramika, jest przetwarzany z dużą starannością, co gwarantuje produkt końcowy o niezwykle czystych i ergonomicznych konturach.

Tagi

Scarabeo Ceramiche, Massimiliano Braconi, Planet, Toalety, Umywalki i armatura łazienkowa, WC, Toalety w stylu współczesnym, Toalety ceramiczne, Materiały ceramiczne Toalety, Toalety łączone

Napisz opinię

Toaleta ceramiczna z zamkniętą komorą spalania Scarabeo Ceramiche Planet

Toaleta ceramiczna z zamkniętą komorą spalania Scarabeo Ceramiche Planet

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek