UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kwadratowa umywalka ścienna z ręcznym spłukiwaniem ceramicznym Scarabeo Ceramiche MINI Cube Zobacz większe

Kwadratowa umywalka ścienna z ręcznym spłukiwaniem ceramicznym Scarabeo Ceramiche MINI Cube

KOD: 250sd1521

ID: 235172

ProjektantEmo Design
ProducentScarabeo Ceramiche

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Scarabeo Ceramiche MINI Cube

Kwadratowa umywalka ścienna z ręcznym spłukiwaniem ceramicznym

Dane techniczne

24x24 cm

Opis

Nadaje się do miejsc publicznych i coraz bardziej kompaktowych przestrzeni prywatnych domów, gdzie kluczowe staje się
posiadanie mniejszej armatury sanitarnej zwiększającej swobodę ruchów: CUBE , mini umywalka Scarabeo zaprojektowana przez Emo Design , odzwierciedla tożsamość marki, oferując jednocześnie innowacyjne kształty i funkcje – wpisuje się to w rozpoczętą kilka lat temu owocną współpracę firmy ze studiem projektowym.
Mini umywalka CUBE wygląda jak zawieszona kostka ceramiczna. Umywalka ujawnia wyraźny wymiar estetyczny nie rezygnując z funkcjonalności, niezależnie od kompaktowych wymiarów: mycie ręczne ułatwia dość duża głębokość miski.
Rygorystycznie wykonany we Włoszech, CUBE jest wykonany z ceramiki i jest dostępny w trzech różnych rozmiarach

Tagi

Scarabeo Ceramiche, Emo Design, Cube, Umywalki do rąk, Umywalki i armatura łazienkowa, Umywalki do rąk, Umywalki w stylu współczesnym, Ceramiczne umywalki do rąk, Materiały ceramiczne Umywalki do rąk, Umywalki naścienne, Kwadratowe umywalki

Napisz opinię

Kwadratowa umywalka ścienna z ręcznym spłukiwaniem ceramicznym Scarabeo Ceramiche MINI Cube

Kwadratowa umywalka ścienna z ręcznym spłukiwaniem ceramicznym Scarabeo Ceramiche MINI Cube

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek