UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Umywalka ceramiczna okrągła nablatowa Scarabeo Ceramiche Bucket Zobacz większe

Umywalka ceramiczna okrągła nablatowa Scarabeo Ceramiche Bucket

KOD: 250sd8809-8810-8811

ID: 235147

ProjektantGiovanna Talocci
ProducentScarabeo Ceramiche

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Scarabeo Ceramiche Bucket

Umywalka ceramiczna okrągła nablatowa

Opis

Umywalka nablatowa
art. 8809 Ø 50 H6
Nr art. 8810 Ø 42 H6
Nr art. 8811 Ø 35 H6

Umywalka ponownie zajmuje centralne miejsce w łazience z kolekcją Wiaderko autorstwa architekta Giovanny Talocci, która wyróżnia się swoim projektem nawiązującym do tematu wiadro, oferowane tutaj w różnych rozmiarach i motywach dekoracyjnych. Obiekt, symbol zabawy i lekkości, zostaje przekształcony w akcesoria łazienkowe, nadając serii czyste linie i niezbędne, zabawne powietrze. Umywalki i umywalki występują w całkowitej bieli dla podkreślenia formy lub charakteryzują się ironicznymi motywami zdobniczymi, takimi jak wyskakująca z wody ryba, lub sugestywnymi, takimi jak koronka na brzegu lub jaskółka na linii, czy po prostu wzorami geometrycznymi. Uchwyt wiadra staje się wieszakiem na ręczniki zarówno w wersji naściennej, jak i nablatowej. Szeroki wybór dekoracji w połączeniu ze świeżymi liniami kolekcji Bucket sprawia, że nadaje się ona do przestrzeni publicznych: siłowni, restauracji, barów, klubów i szkół, ale także łazienek do pokoi dziecięcych lub dla tych, którzy lubią odważyć się na dość nieformalne dekoracja łazienki.

Tagi

Scarabeo Ceramiche, Giovanna Talocci, Wiadro, Umywalki, Umywalki i armatura łazienkowa, umywalka, Umywalki w stylu współczesnym, Umywalki ceramiczne, Materiały ceramiczne Umywalki, Umywalki nablatowe, Umywalki pojedyncze, Umywalki okrągłe

Napisz opinię

Umywalka ceramiczna okrągła nablatowa Scarabeo Ceramiche Bucket

Umywalka ceramiczna okrągła nablatowa Scarabeo Ceramiche Bucket

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek