UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Umywalka ceramiczna narożna Galassia Sa.02 Zobacz większe

Umywalka ceramiczna narożna Galassia Sa.02

KOD: 250sdgalassiasa.02

ID: 188524

ProjektantRomano Adolini
ProducentGalassia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Galassia Sa.02

Umywalka ceramiczna narożna

Dane techniczne

50x35xh18 cm

Opis

kod 8950
Umywalka 50cm jeden otwór. Dołączony zestaw do mocowania

Sa.02 to kolekcja, która uosabia wartości i styl życia firmy, z pewnością najbardziej znana i najczęściej naśladowana kolekcja. Kształty są kwadratowe, czyste, jedyną osobliwością jest niewielka krawędź na spodzie umywalek i wyrobów sanitarnych, która sprawia, że jest stylowa i harmonijna w swojej linii. Jego mocny charakter i bogactwo akcesoriów pozwalają mu zdobywać prestiżowe nagrody, takie jak DESIGN PLUS + oraz wybór dla COMPASSO D'ORO ADI. Brodzik ceramiczny 140*80 cm jest bardzo ważny, ponieważ jest pierwszym proponowanym w tym wymiarze, z opcją wielu platform, od ceramiki po drewno, od stali po materiał kompozytowy.

Tagi

GALASSIA, Romano Adolini, SA.02, Umywalki, Umywalki i armatura łazienkowa, umywalka, Umywalki w stylu współczesnym, Umywalki designerskie, Umywalki ceramiczne, Materiały ceramiczne Umywalki, Umywalki naścienne, Umywalki narożne, Umywalki pojedyncze

Napisz opinię

Umywalka ceramiczna narożna Galassia Sa.02

Umywalka ceramiczna narożna Galassia Sa.02

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek