UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Pojedyncza umywalka wisząca z kamienia naturalnego Cocoon PB BASIN – 40 Zobacz większe

Pojedyncza umywalka wisząca z kamienia naturalnego Cocoon PB BASIN – 40

KOD: 250sdcocoonpbbasin–40

ID: 171172

Rok produkcji2020
ProjektantPiet Boon
ProducentCocoon

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Cocoon PB BASIN – 40

Pojedyncza umywalka wisząca z kamienia naturalnego

Dane techniczne

Rozmiar: 400 x 300 mm
Wysokość: 120, 200, 400, 900 mm

Opis

Umywalka zaprojektowana przez Pieta Boona . Dostępne w szerokiej gamie materiałów z kamienia naturalnego lub solid surface. W tym odpływ z tego samego materiału. Dostępna z zagłębieniem po lewej lub prawej stronie.

Tagi

COCOON, Piet Boon, Umywalki, Umywalki i armatura łazienkowa, umywalka, Umywalki w stylu współczesnym, Umywalki z marmuru, Umywalki z kamienia naturalnego, Umywalki naścienne, Umywalki pojedyncze, Umywalki prostokątne

Napisz opinię

Pojedyncza umywalka wisząca z kamienia naturalnego Cocoon PB BASIN – 40

Pojedyncza umywalka wisząca z kamienia naturalnego Cocoon PB BASIN – 40

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek