UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Pojedyncza umywalka ceramiczna Ceramica Flaminia VOLO 66 Zobacz większe

Pojedyncza umywalka ceramiczna Ceramica Flaminia VOLO 66

KOD: 250sdVL66L

ID: 170115

ProjektantAlessio Pinto
ProducentCeramica Flaminia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ceramica Flaminia VOLO 66

Pojedyncza umywalka ceramiczna

Dane techniczne

Kolory i wykończenia

Opis

Projekt Volo jest bardzo wyjątkowy dzięki swojemu liniowemu, miękkiemu kształtowi i prostej konstrukcji. Zredukowana grubość, proste linie, drobne cienkie powierzchnie. Typowy styl plastiku, szkła czy stali, a teraz także ceramiki. Projektant poszerzył swoją kolekcję o brodzik 80 cm; wszechstronny produkt, który można również montować równo z podłogą. Elementem charakteryzującym jest zdejmowana siatka, splot włókien ceramicznych, który tworzy antypoślizgową powierzchnię.

Tagi

Ceramica Flaminia, Alessio Pinto, Volo, Umywalki, Umywalki i armatura łazienkowa, umywalka, Umywalki w stylu współczesnym, Umywalki Design, Umywalki ceramiczne, Materiały ceramiczne Umywalki, Umywalki wiszące, Umywalki pojedyncze, Umywalki prostokątne, Umywalki z przelewem

Napisz opinię

Pojedyncza umywalka ceramiczna Ceramica Flaminia VOLO 66

Pojedyncza umywalka ceramiczna Ceramica Flaminia VOLO 66

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek