UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Umywalka ceramiczna prostokątna nablatowa Ceramica Catalano Verso Zobacz większe

Umywalka ceramiczna prostokątna nablatowa Ceramica Catalano Verso

KOD: 250sdceramicacatalanoverso

ID: 169705

ProducentCeramica Catalano

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Ceramica Catalano Verso

Umywalka ceramiczna prostokątna nablatowa

Dane techniczne

75x35 cm

Opis

Verso to prostokątna ceramiczna umywalka nablatowa bez przelewu.

Dostępna od 2003 roku kolekcja Verso została odnowiona i wzbogaca swoją ofertę o kompaktowe umywalki o niewielkich rozmiarach. Głównymi cechami są kwadratowe kształty, aby zoptymalizować małe przestrzenie i cienkie krawędzie, aby uzyskać pełną pojemność umywalek. W skład kolekcji wchodzą: 5 umywalek wiszących i stojących, każda o długości 35 cm (od przodu do tyłu); 3 umywalki do siedzenia o długości 35 cm i 3 umywalki do rąk.

Tagi

CERAMICA CATALANO, Verso, Umywalki, Umywalki i armatura łazienkowa, umywalka, Umywalki w stylu współczesnym, Umywalki ceramiczne, Materiały ceramiczne Umywalki, Umywalki nablatowe, Umywalki pojedyncze, Umywalki prostokątne

Napisz opinię

Umywalka ceramiczna prostokątna nablatowa Ceramica Catalano Verso

Umywalka ceramiczna prostokątna nablatowa Ceramica Catalano Verso

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek