UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Umywalka nablatowa okrągła Ceramica Catalano New Zero Zobacz większe

Umywalka nablatowa okrągła Ceramica Catalano New Zero

KOD: 250sdceramicacatalanonewzero

ID: 169667

Rok produkcji2018
ProducentCeramica Catalano

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Ceramica Catalano New Zero

Umywalka nablatowa okrągła

Dane techniczne

Ø40 cm
Ø45 cm

Opis

Umywalka przystosowana do montażu na siedząco. Bez przelewu.

nowa kolekcja Zero jest wynikiem stopniowego podejścia Catalano do innowacji. Ta gama została zaprojektowana jako wszechstronne narzędzie do optymalizacji projektu. Szeroka gama typów i rozmiarów oraz podstawowe linie odpowiadają wszystkim potrzebom wyposażenia. Kolekcja składa się z 25 umywalek o rozmiarach od 40 do 150 cm, w tym umywalek, umywalek podwójnych oraz umywalek ze schowkami (asymetrycznymi lub symetrycznymi).
Wszystkie nadają się do montażu podwieszanego, siedzącego, częściowo wpuszczanego lub meblowego, a niektóre również do montażu wpuszczanego i podblatowego. Wybór umywalek jest również dostępny w wykończeniu białym, cementowym i czarnym satynowym. Dostępna jest szeroka gama misek WC i bidetów – blisko połączonych, montowanych do ściany lub podłogi – w tym podwieszanych WC Zero 55 z systemem Newflush®, również w nowej wersji „Classy”.

Tagi

CERAMICA CATALANO, New Zero, Umywalki, Umywalki i armatura łazienkowa, umywalka, Umywalki w stylu współczesnym, Umywalki ceramiczne, Materiały ceramiczne Umywalki, Umywalki nablatowe, Umywalki pojedyncze, Umywalki okrągłe

Napisz opinię

Umywalka nablatowa okrągła Ceramica Catalano New Zero

Umywalka nablatowa okrągła Ceramica Catalano New Zero

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek