UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątna umywalka ścienna z relingiem na ręczniki Ceramica Catalano Green Zobacz większe

Prostokątna umywalka ścienna z relingiem na ręczniki Ceramica Catalano Green

KOD: 250sd160GR00

ID: 169624

Rok produkcji2015
ProducentCeramica Catalano

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Ceramica Catalano Green

Prostokątna umywalka ścienna z relingiem na ręczniki

Dane techniczne

100x50 cm
80x50 cm
60x50 cm

Opis

Montaż naścienny, częściowo wpuszczany lub do montażu na dedykowanej szafce.

Zielony pasmo, oparte na zasadach morfologicznych natury, charakteryzuje się ciągłymi krzywymi i cienkimi krawędziami.
Linia składa się z 3 systemów: 3 umywalki Green (100, 80 i 60 cm), przystosowane do montażu podwieszanego lub meblowego; 4 umywalki nablatowe o okrągłym lub kwadratowym kształcie; 3 umywalki Green Up (120, 100 i 80 cm), z cienkimi krawędziami i bocznymi schowkami, odpowiednie do montażu podwieszanego i meblowego; 11 umywalek Green Lux, nadających się do montażu półwpuszczanego i siedzącego, charakteryzujących się ultracienkimi krawędziami oraz nowa specjalna umywalka wolnostojąca dostępna również w białym satynowym wykończeniu.

Tagi

CERAMICA CATALANO, Zielony, Umywalki, Umywalki i armatura łazienkowa, umywalka, Umywalki w stylu współczesnym, Umywalki ceramiczne, Umywalki ceramiczne, Umywalki wiszące, Umywalki pojedyncze, Umywalki z wieszakiem na ręczniki, Umywalki prostokątne, Umywalki z przelewem

Napisz opinię

Prostokątna umywalka ścienna z relingiem na ręczniki Ceramica Catalano Green

Prostokątna umywalka ścienna z relingiem na ręczniki Ceramica Catalano Green

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek