UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątna umywalka z Vitreous China z ręcznym spłukiwaniem Burlington Bathrooms Riviera Zobacz większe

Prostokątna umywalka z Vitreous China z ręcznym spłukiwaniem Burlington Bathrooms Riviera

KOD: 250sdRIV82TH

ID: 166375

Rok produkcji2021
ProducentBurlington Bathrooms

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Burlington Bathrooms Riviera

Prostokątna umywalka z Vitreous China z ręcznym spłukiwaniem

Dane techniczne

Szer. 450 mm x gł. 320 mm

Opis

Kompaktowa konstrukcja szatni Riviera zapewnia rozwiązanie dla mniejszych przestrzeni, bez uszczerbku dla kultowej formy inspirowanej Art Deco.

Czerpiąc inspirację z architektury Art Deco francuskiego wybrzeża, słynny projektant Christian Booth stworzył kolekcję Burlington Riviera, która oferuje wzornictwo odpowiednie zarówno dla tradycyjnych, jak i współczesnych wnętrz, w których forma jest celebrowana i zachowana jest funkcja. Czyste i wyważone linie, które zapowiadają nową erę nowoczesności, odzwierciedlają elementy tradycyjnego stylu, ale przypominają łazienki słynnych rezydencji „ryczących lat dwudziestych”.

Tagi

Burlington Łazienki, Riviera, Umywalki do rąk, Umywalki i armatura łazienkowa, Umywalki do rąk, Umywalki porcelanowe, Materiały ceramiczne Umywalki do rąk, Umywalki do rąk Vitreous China, Umywalki naścienne, Umywalki do rąk z przelewem, Prostokątne umywalki do rąk

Napisz opinię

Prostokątna umywalka z Vitreous China z ręcznym spłukiwaniem Burlington Bathrooms Riviera

Prostokątna umywalka z Vitreous China z ręcznym spłukiwaniem Burlington Bathrooms Riviera

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek