UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Umywalka nablatowa okrągła jednokryształowa Artelinea ROMA Zobacz większe

Umywalka nablatowa okrągła jednokryształowa Artelinea ROMA

KOD: 250sdB97

ID: 160313

Rok produkcji2021
ProjektantAnita Brotto
ProducentArtelinea

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Artelinea ROMA

Umywalka nablatowa okrągła jednokryształowa

Opis

Roma - Umywalki poziome z bardzo przezroczystego szkła przezroczystego, przezroczystego szkła barwionego w całej masie w wykończeniach Bronzo, Fumé i Blu oraz półprzezroczystego szkła z zewnętrzną emalią w wykończeniach Topazio i Quarzo fumé, w kolorze białym Opalite i czarny Opalite w komplecie ze wspornikiem montażowym.

Tagi

ARTELINEA, Umywalki, Umywalki i armatura łazienkowa, umywalka, Umywalki w stylu współczesnym, Umywalki szklane, Umywalki kryształowe, Umywalki nablatowe, Umywalki pojedyncze, Umywalki okrągłe

Napisz opinię

Umywalka nablatowa okrągła jednokryształowa Artelinea ROMA

Umywalka nablatowa okrągła jednokryształowa Artelinea ROMA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek