UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Umywalka nablatowa owalna, pojedyncza, opalitowa Artelinea PORTOFINO Zobacz większe

Umywalka nablatowa owalna, pojedyncza, opalitowa Artelinea PORTOFINO

KOD: 250sdB01

ID: 160306

Rok produkcji2021
ProjektantAnita Brotto
ProducentArtelinea

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Artelinea PORTOFINO

Umywalka nablatowa owalna, pojedyncza, opalitowa

Opis

Portofino - Umywalki nadpoziomowe z bardzo przezroczystego szkła przezroczystego, przezroczystego szkła w wykończeniach Giada, Zaffiro i Grafite, Opalite bianco i Opalite nero wraz ze wspornikiem montażowym w wykończeniu Titanio.

Niczym spokojna naturalna umywalka, umywalka Portofino łączy w sobie przezroczystość i sugestie, przywołując starożytne historie o szkle i naturze, mądrości i temperamencie, podróżach i odkryciach.
Artelinea, dzięki swoim umiejętnościom technologicznym, przepisuje ponadpoziomowe umywalki o nowe rozmiary i współczesną geometrię, z kolorami wykraczającymi poza modę.

Tagi

ARTELINEA, Umywalki, Umywalki i armatura łazienkowa, umywalka, Umywalki w stylu współczesnym, Umywalki z materiałów kompozytowych, Umywalki Opalite, Umywalki nablatowe, Umywalki pojedyncze, Umywalki owalne

Napisz opinię

Umywalka nablatowa owalna, pojedyncza, opalitowa Artelinea PORTOFINO

Umywalka nablatowa owalna, pojedyncza, opalitowa Artelinea PORTOFINO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek