UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Umywalka z glazurowanej stali Alape WT.RX400.KE Zobacz większe

Umywalka z glazurowanej stali Alape WT.RX400.KE

KOD: 250sdalapewt.rx400.ke

ID: 156341

Rok produkcji2015
ProjektantSieger Design
ProducentAlape

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Alape WT.RX400.KE

Umywalka z glazurowanej stali

Opis

Szafka pod umywalkę, okrągła, średnica 400 mm, wewnątrz glazurowana na biało, na zewnątrz czarna matowa, wysokość 900 mm, bez otworu na baterię i przelewu.

Dostępny w kolorze białym (przeszklenie wewnątrz i na zewnątrz) (4506500000), zawiera chromowany pierścień dystansowy między umywalką a kolumną, zawór spustowy z chromowaną nakrętką, syfon, zestaw mocujący i biały uchwyt ścienny.

Dostępny w wersji Bicolor (4506500180), wewnątrz biały glazurowany, na zewnątrz czarny matowy, zawiera chromowany pierścień dystansowy między umywalką a kolumną, zawór spustowy z białą przeszkloną nakrętką, syfon, zestaw mocujący i matową czarną ścianę nawias.

Tagi

Alape, Sieger Design, Umywalki, Umywalki i armatura łazienkowa, umywalka, Umywalki w stylu współczesnym, Umywalki metalowe, Umywalki stalowe, Umywalki ze stali emaliowanej, Umywalki pojedyncze, Umywalki okrągłe, Umywalki wolnostojące, Umywalki, Stal szkliwiona, Stal, Made in Germany

Napisz opinię

Umywalka z glazurowanej stali Alape WT.RX400.KE

Umywalka z glazurowanej stali Alape WT.RX400.KE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek