UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Umywalka prostokątna nablatowa ACL Rectangular washbasin Zobacz większe

Umywalka prostokątna nablatowa ACL Rectangular washbasin

KOD: 250sdaclrectangularwashbasin

ID: 154929

ProducentACL

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
ACL Rectangular washbasin

Umywalka prostokątna nablatowa

Dane techniczne

wew. 530x380 mm
wew.440x235 mm
grubość:110 mm

Opis

Biorąc pod uwagę cechy kruszyw i ich reprodukcję fotograficzną, mogą wystąpić niewielkie różnice w wielkości cząstek i odcieniu.

Tagi

ACL, Umywalki, Umywalki i armatura łazienkowa, umywalka, Umywalki w stylu współczesnym, Umywalki cementowe, Beton i materiały na bazie cementu Umywalki, Umywalki nablatowe, Umywalki prostokątne

Napisz opinię

Umywalka prostokątna nablatowa ACL Rectangular washbasin

Umywalka prostokątna nablatowa ACL Rectangular washbasin

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek