TOALETA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Podłogowa toaleta ceramiczna Scarabeo Ceramiche Castellana Zobacz większe

Podłogowa toaleta ceramiczna Scarabeo Ceramiche Castellana

KOD: 250sdscarabeoceramichecastellana

ID: 235161

ProducentScarabeo Ceramiche

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Scarabeo Ceramiche Castellana

Podłogowa toaleta ceramiczna

Opis

Narodziła się nowa kolekcja CASTELLANA, której nazwa pochodzi od Civita Castellana, kolebki włoskiej tradycji ceramicznej. Przez lata Scarabeo dążyło do ponownego odwiedzenia i odzyskania tradycji, ze szczególnym uwzględnieniem ewolucji łazienki. CASTELLANA przywraca nam klasyczną i elegancką atmosferę dzięki kreacjom wypełnionym rzemiosłem made in Italy.
Kolekcja, charakteryzująca się różnymi typami umywalek, ceramiki sanitarnej i wanny, wyróżnia się wijącymi się i miękkimi kształtami, które tworzą ciepłą i sugestywną atmosferę. Szlachetność materiału i własnej produkcji potęguje urok tych łazienek, rozszerzając czasowe sugestie łączące przeszłość z teraźniejszością. Delikatny blask wydobywający się z powierzchni ceramiki rozjaśnia przestrzeń, tworząc narożnik, w którym odkryjesz siebie na nowo.
Klasyczne kształty CASTELLANA stają się nonszalanckie, dynamiczne i elastyczne, zachowując w każdym razie nienaruszone własne klasyczne cechy.

Tagi

Scarabeo Ceramiche, Castellana, Toalety, Umywalki i armatura łazienkowa, WC, Toalety w stylu klasycznym, Toalety ceramiczne, Materiały ceramiczne Toalety, Toalety podłogowe

Napisz opinię

Podłogowa toaleta ceramiczna Scarabeo Ceramiche Castellana

Podłogowa toaleta ceramiczna Scarabeo Ceramiche Castellana

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek