TOALETA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Podłogowa toaleta z Vitreous China z zewnętrzną spłuczką Burlington Bathrooms Floor mounted toilet Zobacz większe

Podłogowa toaleta z Vitreous China z zewnętrzną spłuczką Burlington Bathrooms Floor mounted toilet

KOD: 250sdP5T33CHRC1

ID: 166451

ProducentBurlington Bathrooms

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Burlington Bathrooms Floor mounted toilet

Podłogowa toaleta z Vitreous China z zewnętrzną spłuczką

Dane techniczne

C1: 205 x 515 x 320 mm
P5: 655 x 355 x 450 mm
S18: 370 x 439 x 56 mm
T33 CHR: 703 x 220 x 105 mm

Opis

Toaleta stojąca z porcelany szklistej ze spłuczką zewnętrzną z uchwytami mocującymi. Dostępny w kolorze białym lub medici.

Produkt składa się ze spłuczki monoblokowej C1, zestawu orurowania T33 CHR zawierającego średnio chromowane wsporniki dekoracyjne, deski sedesowej P5, deski sedesowej S18 z miękkim zawiasem w kolorze błyszczącej bieli.

Tagi

Burlington Łazienki, Toalety, Umywalki i armatura łazienkowa, WC, Toalety w stylu klasycznym, Toalety porcelanowe, Materiały ceramiczne Toalety, Toalety ze szkła szklistego, Toalety ze spłuczką zewnętrzną, Toalety podłogowe

Napisz opinię

Podłogowa toaleta z Vitreous China z zewnętrzną spłuczką Burlington Bathrooms Floor mounted toilet

Podłogowa toaleta z Vitreous China z zewnętrzną spłuczką Burlington Bathrooms Floor mounted toilet

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek