TOALETA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Toaleta z porcelany Vitreous China montowana na podłodze Burlington Bathrooms SPRING FOREST Zobacz większe

Toaleta z porcelany Vitreous China montowana na podłodze Burlington Bathrooms SPRING FOREST

KOD: 250sdP5FOREC1FORE

ID: 166337

ProducentBurlington Bathrooms

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Burlington Bathrooms SPRING FOREST

Toaleta z porcelany Vitreous China montowana na podłodze

Dane techniczne

C1: 205 x 515 x 320 mm
P5: 655 x 355 x 450 mm
S18: 410 x 370 x 60 mm

Opis

Spring Forest to toaleta ze szkła szklistego z mocowaniem do podłogi i spłuczką zewnętrzną. Produkt składa się ze zbiornika C1, deski S18 oraz deski sedesowej P5.

Burlington's Bespoke to wyjątkowa kolekcja kolorowej i ręcznie zdobionej ceramiki. Kolekcja czerpie inspirację z natury i słynnych epok wzornictwa, oferując nowy poziom indywidualizacji w projektowaniu łazienek. Wykonana na zamówienie przez wykwalifikowanych rzemieślników ze Staffordshire w Anglii, przy użyciu najlepszych materiałów, kolekcja zawiera umywalki i toalety w stylu edwardiańskim. Bespoke by Burlington oferuje nowy wybór do tradycyjnych łazienek, odchodząc od minimalistycznego wyglądu. Nowa kolekcja stawia markę w czołówce nowoczesnych projektów łazienek, pozostając jednocześnie wierną jej historycznym, tradycyjnym wpływom i stylowi.

Tagi

Burlington Łazienki, Na zamówienie, Toalety, Umywalki i armatura łazienkowa, WC, Toalety w stylu klasycznym, Toalety z porcelany, Toalety z materiałów ceramicznych, Toalety ze szkła szklistego, Toalety ze spłuczką zewnętrzną, Toalety połączone, Toalety montowane na podłodze

Napisz opinię

Toaleta z porcelany Vitreous China montowana na podłodze Burlington Bathrooms SPRING FOREST

Toaleta z porcelany Vitreous China montowana na podłodze Burlington Bathrooms SPRING FOREST

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek