TABLICA BIUROWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Tablica biurowa bukowa Studiotools EASEL Zobacz większe

Tablica biurowa bukowa Studiotools EASEL

KOD: 250sdstudiotoolseasel

ID: 238507

Rok produkcji2018
ProducentStudiotools

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Studiotools EASEL

Tablica biurowa bukowa

Dane techniczne

198 x 110 x 12 cm | 8,6 / 8,2 kg

Opis

Błyskawicznie zmieniaj tablice i pracuj w formacie pionowym lub poziomym.

Nieważne gdzie stoi, sztaluga wyznacza środek - tam jest akcja. Emanuje nieodpartą atrakcją, z której trudno uciec – po prostu chcesz z niej skorzystać. Wysokiej jakości obrobione lite drewno, ponadczasowe proporcje i wyraziste linie. Klasyczny design pasujący do każdego otoczenia.

Materiał: lity buk lakierowany matowo

-Mobilny i stabilny
-Oszczędność miejsca
-Wyrównywanie nierówności podłoga

Tagi

Studiotools, Tablice biurowe, Akcesoria biurowe, Tablice biurowe, Tablice biurowe z drewna, Tablice biurowe z litego drewna, Tablice biurowe z drewna bukowego

Napisz opinię

Tablica biurowa bukowa Studiotools EASEL

Tablica biurowa bukowa Studiotools EASEL

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek