SZKATUŁA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Posrebrzane pudełko do przechowywania / pudełko na klejnoty Rino Greggio Argenterie Electro Brera Zobacz większe

Posrebrzane pudełko do przechowywania / pudełko na klejnoty Rino Greggio Argenterie Electro Brera

KOD: 250sd96815-59/67/76/73

ID: 229873

ProjektantGio Tirotto
ProducentRino Greggio Argenterie

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Rino Greggio Argenterie Electro Brera

Posrebrzane pudełko do przechowywania / pudełko na klejnoty

Dane techniczne

9681559 - 7,5 cm
9681567 - 10 cm
9681576 - 9681573 - 12 cm

Opis

Electro Brera Box z pokrywką
9681559
- Posrebrzane pudełko ze złotym wykończeniem i pokrywką.
9681567 - Posrebrzane pudełko z pokrywką.
9681576 - Posrebrzane pudełko z niebieskim wykończeniem i pokrywką.
9681573 - Posrebrzane pudełko z polerowanym wykończeniem i pokrywą.

Kolekcja Electro Brera narodziła się z zamiarem stworzenia nowego i współczesnego odczytania przedmiotów zastawy stołowej i akcesoriów wyposażenia zabytkowej firmy Greggio, doskonałości w obróbce srebra od 1948 roku. Firma powierzyła projekt projektantowi Gio Tirotto, który chciał nadać przedmiotom silną współczesną estetykę i wspaniały efekt dekoracyjny poprzez relację światła z metalową powierzchnią.

Pamięć i wyobraźnia są fundamentalne dla Gio Tirotto jako zasadniczej funkcji rzeczy, więc wewnątrz projektu duch industrialu spotyka się i jest uzupełniany przez fachowe ręczne wykończenie, będące wynikiem intensywnych badań szczegółów, które stają się delikatny i wyrafinowany rytuał w przetworzeniu. Electro Brera chce być rytmem, jak w muzyce elektronicznej, od której wzięła swoją nazwę, ale także elegancją z biegiem czasu, jak słynna dzielnica twórców Brera w Mediolanie. Seria rytmów, które mieszają się ze sobą, pozostając jednocześnie dobrze opisanymi na podstawie objętości i wykończeń powierzchni; w rzeczywistości te ostatnie kształtują dekorację jako dźwięk, poprzez powtórzenia i przerwy, tworząc krajobraz zawsze zróżnicowany i dynamiczny.

Electro Brera chce być rytmem, jak w muzyce elektronicznej, od której wzięła swoją nazwę, ale także elegancją z biegiem czasu jak słynna dzielnica twórcza Brera w Mediolanie. Seria rytmów, które mieszają się ze sobą, pozostając jednocześnie dobrze opisanymi na podstawie objętości i wykończeń powierzchni; w rzeczywistości te ostatnie kształtują dekorację jako dźwięk, poprzez powtórzenia i przerwy, tworząc krajobraz zawsze zróżnicowany i dynamiczny.
Rowki, przerwane gładką powierzchnią, dają możliwość tworzenia nieskończonych kombinacji kompozycyjnych, które wzbogacają i upiększają stoły grą refleksów i kolorów.
Kolekcja Electro Brera projektu Gio Tirotto z Greggio składa się z wazonów, karafki, kieliszków, kieliszków do wina, tacy i małych pojemników, wszystkie w kolorze srebrnym z srebrzystymi, złotymi, niebieskimi i polerowanymi wykończeniami.

Tagi

RINO GREGGIO ARGENTERIE, Gio Tirotto, Electro Brera, Pudełka do przechowywania, Pudełka na biżuterię, Dekoracje domu, Organizacja przechowywania i przestrzeni, Pudełko do przechowywania, Pudełko na biżuterię, Pudełka do przechowywania w stylu współczesnym, Pudełka do przechowywania metalowe, Pudełka do przechowywania srebra, Pudełka na biżuterię w stylu współczesnym, Metalowy klejnot Pudełka, srebrne pudełka na biżuterię

Napisz opinię

Posrebrzane pudełko do przechowywania / pudełko na klejnoty Rino Greggio Argenterie Electro Brera

Posrebrzane pudełko do przechowywania / pudełko na klejnoty Rino Greggio Argenterie Electro Brera

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek