SZAFKI I SKRZYNIE OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Zestaw kampera Moltomeno.Design Matrioska UAZ 452 Zobacz większe

Zestaw kampera Moltomeno.Design Matrioska UAZ 452

KOD: 250sdmoltomeno.designmatrioskauaz452

ID: 215459

Rok produkcji2020
ProducentMoltomeno.Design

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Moltomeno.Design Matrioska UAZ 452

Zestaw kampera

Dane techniczne

MATRIOSKA - JAK ZOSTAŁA KONCEPTUALIZOWANA
Prezentowana wersja (różne warianty można zaprojektować według potrzeb klienta) składa się z podwójnego łóżka o wymiarach 120 x 200 cm, które zamienia się w stół jadalny dla 4 osób z dwoma wygodne ławki na wierzchu pojemników magazynowych. Z tyłu, za łóżkiem, jest bardzo funkcjonalna kuchnia z dużą 65-litrową lodówką, dwupalnikową płytą gazową ze stali nierdzewnej i zlewozmywakiem z podtynkową baterią, zbiornikiem na świeżą i szarą wodę z elektryczną pompą wody i wentylacją obudowa butli gazowej. Po obu stronach kuchni znajdują się pionowe „spiżarnie”, z których jedna jest dostępna z części dziennej oraz dwie szafki do przechowywania. Nad dwiema szafkami do przechowywania w rogach rufowych mamy półkę, która w razie potrzeby zamienia się w duży stół kempingowy o wymiarach 160 x 60 cm. Zamiast tego na dziobie kabiny mamy schowek zakrywający tył skrzyni silnika (którą można zamontować na stałe) oraz dodatkowy schowek w nim zawarty.
Po rozłożeniu poszczególne elementy kampera są samodzielne i wraz ze specjalnym wózkiem dołączonym do zestawu MATRIOSKA, bez lodówki, zajmują objętość prostopadłościanu o wymiarach około 75x77x175 cm. Dzięki takim wymiarom można przejść przez prawie każde drzwi, a MATRIOSKĘ można z łatwością schować w domowym garażu.
MATRIOSKĘ można dostosować za pomocą szerokiej gamy kolorów, wykończeń i akcesoriów zgodnie z potrzebami użytkowników.

Objętość prostopadłościanu: 75x77x175 cm

Opis

MATRIOSKA to szybki i zdejmowany zestaw kempingowy do kultowego rosyjskiego samochodu terenowego 4x4, UAZ 452, znanego polubownie jako Bukhanka (bochenek chleba).

MATRIOSKA zrodziła się z trzech podstawowych idei:
1. Szybki i zdejmowany zestaw do kampera.
2. Łatwo przechowywać w średniej wielkości pudle, które możesz schować w garażu.
3. Konkurencyjna cena.

To doprowadziło nas do naszej koncepcji projektowej, która polegała na zaprojektowaniu zestawu kamperowego do UAZ Bukhanka, który można bardzo łatwo i szybko zamontować w samochodzie, po prostu wyjmując trzy z 7 siedzeń z pojazdu i mocując nasz zestaw w tym samym miejscu, co usunięte siedzenia. Nazwa MATRIOSKA wzięła się z tego, że po rozłożeniu zestawu różne części zestawu pasują do siebie i mogą być przechowywane w małym pudełku. Pozwala to użytkownikom na przekształcenie Bukhanki w kampera zawsze, gdy planują dalekie podróże lub wyprawy. Zamiast tego, gdy zestaw jest schowany w pudełku, Bukhanka może być używana jako zwykły miejski van z 7 miejscami.
MATRIOSKĘ można zmontować w 99 minut oprócz czasu potrzebnego na demontaż 3 siedzeń (21 minut przy użyciu odpowiednich narzędzi). Szacujemy, że w 2 godziny MATRIOSKĘ można łatwo rozłożyć, może mniej.

Tagi

MOLTOMENO.DESIGN, Matrioska, Meble ogrodowe, Szafki ogrodowe, szafka ogrodowa

Napisz opinię

Zestaw kampera Moltomeno.Design Matrioska UAZ 452

Zestaw kampera Moltomeno.Design Matrioska UAZ 452

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek