SZAFKI I SKRZYNIE OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Szafka ogrodowa rattanowa Il Giardino di Legno Decor Zobacz większe

Szafka ogrodowa rattanowa Il Giardino di Legno Decor

KOD: 250sdilgiardinodilegnodecor

ID: 199245

Rok produkcji2019
ProducentIl Giardino di Legno

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Il Giardino di Legno Decor

Szafka ogrodowa rattanowa

Opis

Kosz rattanowy, dostępny w trzech rozmiarach.

Przedmioty dekoracyjne wykonane z drewna teakowego. Kosze z plecionej wikliny Kubu Grey: naturalnego włókna barwionego tradycyjnymi, naturalnymi metodami. Miski i ozdoby są wykonane z rzeźbionych bali z drewna tekowego z naturalną korą. Kulki ze skóry bambusowej.

Tagi

Il Giardino di Legno, Wystrój, Meble ogrodowe, Szafki ogrodowe, Szafki ogrodowe, Szafy ogrodowe w stylu współczesnym, Szafki ogrodowe z drewna, Szafki ogrodowe z rattanu

Napisz opinię

Szafka ogrodowa rattanowa Il Giardino di Legno Decor

Szafka ogrodowa rattanowa Il Giardino di Legno Decor

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek