SZAFKI I SKRZYNIE OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Metalowa szafa ogrodowa Caimi Brevetti SOCRATE OUTDOOR Zobacz większe

Metalowa szafa ogrodowa Caimi Brevetti SOCRATE OUTDOOR

KOD: 250sdcaimibrevettisocrateoutdoor

ID: 166725

Rok produkcji2021
ProjektantCaimi Lab
ProjektantMario Trimarchi
ProducentCaimi Brevetti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Caimi Brevetti SOCRATE OUTDOOR

Metalowa szafa ogrodowa

Opis

Socrate Outdoor odnosi się do systemu modułowych mebli ogrodowych. Artykuły Socrate Outdoor są zaprojektowane tak, aby były wielofunkcyjne i wyposażone w akcesoria umożliwiające dostosowanie ich do dowolnego z różnych zastosowań, w jakich można je umieścić w danym miejscu, zarówno małym, jak i dużym. Każda pozycja w asortymencie składa się z podstawowej ramy ze słupków, krzyży usztywniających i krat z ocynkowanej i powlekanej stali, które podtrzymują metalowe lub marmurowe półki, uchwyty na doniczki, siatki i pojemniki wykonane ze stali nierdzewnej lub malowanej proszkowo stali ocynkowanej.
Dostępne w różnych kolorach, podstawowe konstrukcje, półki i akcesoria można mieszać i dopasowywać w celu uzyskania spersonalizowanego efektu chromatycznego.

Socrate Outdoor (zaprojektowany przez Mario Trimarchi, Caimi Lab) pojawia się trzydzieści lat po stworzeniu oryginalnego Socrate, czyli systemu regałów Caimi, który z biegiem czasu osiągnął niezwykły sukces na poziomie międzynarodowym.

Do tej pory, biorąc pod uwagę meble ogrodowe, nie było prawdziwego systemu modułowego, o dużej wszechstronności, estetycznie lekkiej, ale solidnej konstrukcyjnie. Socrate Outdoor to odpowiedź na czas i odpowiednia, pomyślana jako kompletny program, wyposażony w akcesoria, które sprawiają, że jest funkcjonalny do wielu i różnorodnych zastosowań na zewnątrz, zarówno do małych przestrzeni, takich jak balkony, kąciki ogrodowe, ale także do dużych powierzchni, takich jak tarasy, obszary dedykowane w parkach, hotelach i uzdrowiskach. W rzeczywistości można go również wykorzystać w celu wprowadzenia „zielonych funkcji”, które są dla nas najważniejsze w miejscu pracy.

Socrate Outdoor składa się z podstawowej konstrukcji składającej się ze słupków, poprzeczek i krat, wykonanych z ocynkowanego i malowanego pręta stalowego; półki są wykonane z ocynkowanego i malowanego metalu i marmuru, wsporniki roślin i kraty są również wykonane z ocynkowanej i malowanej stali, podczas gdy funkcjonalne pojemniki na kółkach są ze stali nierdzewnej.

W programie dostępne są moduły o wymiarach 45x45 cm, które obsługują dwie różne wysokości, co pozwala na maksymalną ekspresję kompozycyjną. Szczególną uwagę zwrócono również na dobór zakresu chromatycznego. W rzeczywistości konstrukcje, półki i akcesoria można ze sobą łączyć, tworząc niespotykaną i efektowną grę kolorów, które dobrze współgrają z naturalnymi odcieniami.

Kolorystyka konstrukcji to antracytowa szarość i pastelowy turkus, natomiast metalowe dodatki to antracytowa szarość, pastelowy turkus, oliwkowa zieleń i zielono-biała.

Socrate Outdoor, podobnie jak wszystkie produkty Caimi, jest łatwy w montażu i demontażu, przeznaczony do przechowywania i transportu

Tagi

Caimi Brevetti, Mario Trimarchi, meble ogrodowe, szafki ogrodowe, szafki ogrodowe, metalowe szafki ogrodowe

Napisz opinię

Metalowa szafa ogrodowa Caimi Brevetti SOCRATE OUTDOOR

Metalowa szafa ogrodowa Caimi Brevetti SOCRATE OUTDOOR

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek