SZAFKI I SKRZYNIE OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Szafka ogrodowa z drewna tekowego Astello Iris Zobacz większe

Szafka ogrodowa z drewna tekowego Astello Iris

KOD: 250sdIR.TGC.A1

ID: 161205

ProjektantThierry Massant
ProjektantDominique Malcor
ProducentAstello

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Astello Iris

Szafka ogrodowa z drewna tekowego

Dane techniczne

Wys: 90 cm
Szer: 45 cm
Dł: 147 cm

Opis

IRIS : Konsola ogrodowa
Styl : Art Déco
Materiały : teak
Opcje (/ u) : olejowanie

ART DECO ... DLA OGRODU
Wyjątkowa kolekcja w hołdzie dla stylu Art Deco, odtwarzająca klimat szanujący przeszłość i oferuje bardzo nowoczesny charakter.
Używamy wyłącznie wysokiej jakości drewna tekowego z lasów sadzonych w Indonezji. Można go pozostawić niepoddanym obróbce lub naoliwionym.
Możemy również wykonać poduszki tapicerowane naszą lub Twoją tkaniną. Wszystkie poduszki mają zdejmowane pokrowce i są wykonane z materiałów odpornych zarówno na słońce, jak i na warunki atmosferyczne.

Tagi

ASTELLO, Dominique Malcor, Thierry Massant, Iris, Meble ogrodowe, Szafki ogrodowe, Szafka ogrodowa, Szafki ogrodowe w stylu klasycznym, Szafy ogrodowe Deco, Szafki ogrodowe z drewna, Szafki ogrodowe z drewna tekowego

Napisz opinię

Szafka ogrodowa z drewna tekowego Astello Iris

Szafka ogrodowa z drewna tekowego Astello Iris

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek