SZAFKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wysoka szafa biurowa z drewna różanego OAK SENATO Zobacz większe

Wysoka szafa biurowa z drewna różanego OAK SENATO

KOD: 250sdSC7004

ID: 220233

Rok produkcji2017
ProjektantLuca Scacchetti
ProducentOAK

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

OAK SENATO

Wysoka szafa biurowa z drewna różanego

Dane techniczne

147 x 50 x wys. 180 cm

Opis

b) SENATO | SC7004SX - Wysoka szafka z palisandru z dwojgiem drzwi i lewą otwartą przegrodą, z górną i otwartą ramą przegrody pokrytą skórą z przeszyciami w tym samym kolorze, metalowe detale.

Tagi

DĄB, Luca Scacchetti, Milano Collection, Meble biurowe, Szafy biurowe, Szafa biurowa, Szafa biurowa w stylu współczesnym, Szafy biurowe z drewna, Szafy biurowe z palisandru, Szafy biurowe Wysokie, Szafy biurowe z drzwiami na zawiasach

Napisz opinię

Wysoka szafa biurowa z drewna różanego OAK SENATO

Wysoka szafa biurowa z drewna różanego OAK SENATO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek