SZAFKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Meble biurowe w kolorze dębu szwedzkiego z metalowymi uchwytami Manerba K-Box Zobacz większe

Meble biurowe w kolorze dębu szwedzkiego z metalowymi uchwytami Manerba K-Box

KOD: 250sdmanerbak-box

ID: 211617

ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Manerba K-Box

Meble biurowe w kolorze dębu szwedzkiego z metalowymi uchwytami

Opis

K-Bo x to schowek z drzwiami na zawiasach z drewna dębu szwedzkiego, metalowymi uchwytami i zamkiem drążkowym.

Szafy K-Box są przeznaczone do przechowywania przedmiotów i dzielenia przestrzeni, ze szczególnym uwzględnieniem wysokiej jakości wykończenia ze wszystkich stron. Podobnie jak ściany działowe, mogą pomieścić systemy kanałów kablowych i zwiększyć wysokość, aby zaspokoić wszystkie potrzeby.

Manerba Industry to rzeczywistość przemysłowa, która jest w stanie stawić czoła projektom biznesowym i kontraktowym na dużą skalę. Z tą samą inteligencją, która jest nieodłączna w projektach szytych na miarę, Manerba realizuje rozplanowanie biur i dostawy mebli o dużych gabarytach.

Tagi

Manerba, K-Box, Meble biurowe, Szafy biurowe, Szafa biurowa, Styl Współczesny Szafy biurowe, Szafy biurowe z drewna, Szafy biurowe, Szafy biurowe Wysokie, Szafy biurowe Szafy modułowe, Szafy biurowe Szafy z zamkiem, Biuro Szafki z drzwiami na zawiasach

Napisz opinię

Meble biurowe w kolorze dębu szwedzkiego z metalowymi uchwytami Manerba K-Box

Meble biurowe w kolorze dębu szwedzkiego z metalowymi uchwytami Manerba K-Box

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek