SZAFKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Drewniana szafa biurowa z drzwiami skrzydłowymi Ioc Project Partners Split Zobacz większe

Drewniana szafa biurowa z drzwiami skrzydłowymi Ioc Project Partners Split

KOD: 250sdiocprojectpartnerssplit

ID: 200971

ProducentIoc Project Partners

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ioc Project Partners Split

Drewniana szafa biurowa z drzwiami skrzydłowymi

Opis

Gama szafek dostępna w dwóch rodzajach: przyścienna lub jako ścianka działowa. Dzięki swojej elastyczności w komponowaniu, adresuje się do każdego rodzaju środowiska, z licznymi dostosowaniami wykończenia, które sprawiają, że jest to program niemal skrojony na miarę. Możliwość naprzemiennych drzwi o pełnej wysokości, lakierowane szafki otwarte, szuflady, które można wyposażyć w wysuwane ramy ułatwiające segregowanie.

Tagi

Partnerzy projektu IOC, Split, Meble biurowe, Magazyny biurowe, Magazyny biurowe, Magazyny biurowe w stylu współczesnym, Magazyny biurowe z drewna, Magazyny biurowe Wysokie, Magazyny biurowe z drzwiami na zawiasach

Napisz opinię

Drewniana szafa biurowa z drzwiami skrzydłowymi Ioc Project Partners Split

Drewniana szafa biurowa z drzwiami skrzydłowymi Ioc Project Partners Split

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek