SZAFKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Drewniany magazyn biurowy Glimakra Of Sweden Sabine Zobacz większe

Drewniany magazyn biurowy Glimakra Of Sweden Sabine

KOD: 250sdglimakraofswedensabine

ID: 193648

Rok produkcji2015
ProjektantJohan Kauppi
ProjektantBertil Harström
ProducentGlimakra Of Sweden

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Glimakra Of Sweden Sabine

Drewniany magazyn biurowy

Opis

Sabine to wyjątkowy produkt do nowoczesnych miejsc pracy. Jest to skuteczny system mebli do przechowywania, który pochłania dźwięk, tłumi dźwięk i dzieli pomieszczenia. Wysokie walory akustyczne obowiązują niezależnie od tego, czy półka jest pusta, czy wypełniona segregatorami. Zapewnia to doskonałą kontrolę efektów akustycznych w pomieszczeniu. Pochłanianie dźwięku jest również bardzo równomierne w całym zakresie częstotliwości.

Tagi

Glimakra of Sweden, Bertil Harström, Johan Kauppi, Sabine, Meble biurowe, Magazyny biurowe, Magazyny biurowe, Magazyny biurowe w stylu współczesnym, Magazyny biurowe z drewna, Magazyny biurowe z płyty MDF, Magazyny biurowe z drewna konstrukcyjnego, Magazyny biurowe modułowe

Napisz opinię

Drewniany magazyn biurowy Glimakra Of Sweden Sabine

Drewniany magazyn biurowy Glimakra Of Sweden Sabine

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek