SZAFKA POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Podwójna żelazna szafka z szufladami i wieszakiem na ręczniki Olympia Ceramica Vinyl Zobacz większe

Podwójna żelazna szafka z szufladami i wieszakiem na ręczniki Olympia Ceramica Vinyl

KOD: 250sdVYNILCOM122

ID: 221413

Rok produkcji2018
ProjektantGianluca Paludi
ProducentOlympia Ceramica
CenaCena od 6753.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Olympia Ceramica Vinyl

Podwójna żelazna szafka z szufladami i wieszakiem na ręczniki

Dane techniczne

1220 x 460 x wys. 870 cm

Opis

Informacje dotyczące zakupu.
Kompozycja zawiera:
- Lustro
- Bateria
- Blat
- Umywalka
- Konsola mobilna
- Dyfuzor akustyczny
- Syfon

Futurystyczny ale jednocześnie romantyczny i nostalgiczny, jednym słowem: niepowtarzalny. Zaprezentujemy Vinyl , najnowsze dzieło Gianluca Paludi, dyrektora artystycznego i projektanta Olympia Ceramica.

Obserwując to, będziesz miał przed sobą autentyczną konsolę muzyczną z lat 80-tych: wpuszczona umywalka jest jak gramofon DJ-ski, na którym stoi bezcenny winyl, mikser jest jak ramię do włączania muzyka na gramofonie i składa się z rysika. Dwa uchwyty do regulacji głośności stają się regulatorami ciśnienia i temperatury wody. Konsola meblowa, uzupełniona szufladą do przechowywania, zawiera wzmacniacz muzyczny połączony przez Bluethoot, z małymi otworami z przodu wskazującymi lokalizację głośnika.

W całej konstrukcji, którą można stworzyć przy użyciu różnych kolorów, znajduje się półka ze szkła hartowanego, wieszak na ręczniki i wygodna skórzana torba, odpowiednia do przechowywania różnego rodzaju akcesoriów. Lustro LED odsłania światła zarówno na wyższej, jak i dolnej stronie, przy czym ta ostatnia replikuje obraz korektora muzycznego.

Winyl: dla tych, którzy cenią nostalgię, lata legend lub dla tych, którzy chcą ścigać się w przyszłość, ale mają oko na tradycję, na rytm, na rozrywkę od najzabawniejszych dziesiątki lat.

Tagi

Olympia Ceramica, Gianluca Paludi, Vinyl, Szafki podumywalkowe, Meble łazienkowe, szafka podumywalkowa, Szafki podumywalkowe w stylu współczesnym, Szafki pod umywalki metalowe, Szafki podumywalkowe z żelaza, Szafki podumywalkowe stojące, Szafki podumywalkowe podwójne, Szafki podumywalkowe z szufladami, Szafki podumywalkowe z lustrem, Szafki podumywalkowe z wieszakiem na ręczniki

Napisz opinię

Podwójna żelazna szafka z szufladami i wieszakiem na ręczniki Olympia Ceramica Vinyl

Podwójna żelazna szafka z szufladami i wieszakiem na ręczniki Olympia Ceramica Vinyl

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek