SZAFKA POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Pojedyncza szafka pod umywalkę z szufladami Mobiltesino Unico 71 Zobacz większe

Pojedyncza szafka pod umywalkę z szufladami Mobiltesino Unico 71

KOD: 250sdUN71

ID: 214812

ProducentMobiltesino

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Mobiltesino Unico 71

Pojedyncza szafka pod umywalkę z szufladami

Opis

sztuka. un 71 - 772 - l 1060 p 540
baza lakierowana błyszcząca pergamon lucido.
integralna umywalka mineralna szlam.

dokładne wykończenie ukształtowanej wielowarstwy w celu uzyskania produktu wysokiej jakości. drobny krój drzwiczek, aby klamka była mocna i funkcjonalna. klejnot „made in italy” marka ego mobiltesino. krągłe, ale proporcjonalne, atrakcyjne, dobrze wyglądające, praktyczne, proste i niepowtarzalne. dostępność i wymiary: wiszące na ścianie i wsparte na ziemi na głębokości cm. Szerokość 34/54 i 44/54 cm. 95 do 106 - 120. integralny blat z marmuru mineralnego, szkło w 4 kolorach. kolory: wszystkie kolory lakierowane, gąbka i szczotkowanie w kolorze srebrnym.top mineralmarmo integralna umywalka, szkło w 4 kolorach.

Tagi

Mobiltesino, Unico, szafki podumywalkowe, meble łazienkowe, szafka podumywalkowa, szafki podumywalkowe w stylu współczesnym, drewniane szafki podumywalkowe, szafki podłogowe, szafki podumywalkowe pojedyncze, szafki podumywalkowe z szufladami

Napisz opinię

Pojedyncza szafka pod umywalkę z szufladami Mobiltesino Unico 71

Pojedyncza szafka pod umywalkę z szufladami Mobiltesino Unico 71

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek