SZAFKA POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Szafka wisząca z szufladami Falper ViaVeneto Soft Zobacz większe

Szafka wisząca z szufladami Falper ViaVeneto Soft

KOD: 250sdfalperviavenetosoft

ID: 182391

Rok produkcji2000
ProducentFalper

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Falper ViaVeneto Soft

Szafka wisząca z szufladami

Dane techniczne

Długość (L) 140 - 160 - 180 cm
Wysokość 45 cm
Głębokość (P) 35 - 45 cm

Opis

Kolekcja VIAVENETO SOFT to powrót do częściowo zagłębionej umywalki z esencjonalnym stylem i harmonią proporcji typowych dla wzornictwa Falper. Powstałe jednostki są praktyczne i eleganckie w dowolnym kolorze i rozmiarze.
Doskonałym standardem kolekcji VIAVENETO SOFT są szuflady LEGRABOX z systemem stabilizacji i wbudowanym cichym domykiem oraz lakierowane od wewnątrz wykończenie Exclusive Grey matowe. Na życzenie szuflady mogą być wykonane w całości z drewna.

Tagi

FALPER, ViaVeneto Soft, Szafki podumywalkowe, Meble łazienkowe, szafka podumywalkowa, Szafki podumywalkowe w stylu współczesnym, Szafki podumywalkowe z drewna, Wielowarstwowe szafki podumywalkowe z drewna, Szafki podumywalkowe z MDF, Szafki podumykowe z drewna konstrukcyjnego, Szafki podumywalkowe naścienne, Szafki podumywalkowe pojedyncze, Umywalka szafki z szufladami

Napisz opinię

Szafka wisząca z szufladami Falper ViaVeneto Soft

Szafka wisząca z szufladami Falper ViaVeneto Soft

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek