SZAFKA POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Pojedyncza wisząca szafka pod umywalkę z szufladami Falper ViaVeneto Zobacz większe

Pojedyncza wisząca szafka pod umywalkę z szufladami Falper ViaVeneto

KOD: 250sdfalperviaveneto

ID: 182384

Rok produkcji2000
ProducentFalper

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Falper ViaVeneto

Pojedyncza wisząca szafka pod umywalkę z szufladami

Dane techniczne

Długość (L) 80 - 100 - 120 - 140 -160 cm
Wysokość 45 cm
Głębokość 45 cm

Opis

Kolekcja VIA VENETO firmy Falper, z edycją 2017, została potwierdzona jako najbardziej kompletny i wszechstronny łazienkowy system modułowy. Niezwykle wysoki poziom wykończenia, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz szafki. Kolekcja jest dostępna z umywalkami nablatowymi, podkładowymi i zintegrowanymi z Cristalplant Biobased, Ceramilux SSL lub szkłem. Pięć rodzajów uchwytów, 21 szerokości, 3 wysokości i 3 standardowe głębokości (45 i 55 cm dla podstaw i 23 cm dla meblościanek), z możliwością tworzenia w pełni niestandardowych rozmiarów i kolorów.

Tagi

FALPER, ViaVeneto, Szafki podumywalkowe, Meble łazienkowe, Szafka podumywalkowa, Szafki podumywalkowe w stylu współczesnym, Szafki podumywalkowe z drewna, Szafki podumywalkowe z drewna wielowarstwowego, Szafki podumywalkowe z drewna MDF, Szafki podumywalkowe z drewna konstrukcyjnego, Szafki podumywalkowe naścienne, Szafki podumywalkowe pojedyncze, Szafki podumywalkowe z szufladami

Napisz opinię

Pojedyncza wisząca szafka pod umywalkę z szufladami Falper ViaVeneto

Pojedyncza wisząca szafka pod umywalkę z szufladami Falper ViaVeneto

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek