SZAFKA POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sekcyjna szafka na ubrania De Padova R.I.G. MODULES - BATHROOM 01 Zobacz większe

Sekcyjna szafka na ubrania De Padova R.I.G. MODULES - BATHROOM 01

KOD: 250sddepadovar.i.g.modules-bathroom01

ID: 174449

Rok produkcji2019
ProjektantMikal Harrsen
ProducentDe Padova

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

De Padova R.I.G. MODULES - BATHROOM 01

Sekcyjna szafka na ubrania

Dane techniczne

Moduł
wys.760 mm. gł.500 mm.
wys. Zlewozmywak prostokątny 864 mm śr.500 mm
wys. 867 mm D. Okrągły zlew 500 mm
Skład L.560 / 1100 / 1650 / 2200 / 2750 / 3300 mm

Opis

Moduły RIG stanowią idealne tło i zwiększają wykorzystanie materiałów. Moduły oprawiają podstawowe elementy łazienki: szafki na wymiar i umywalkę z drewna lub marmuru, lustra, listwy oświetleniowe i wieszaki na ręczniki. Idealny zarówno do kompozycji ściennych, jak i wolnostojących. Dzięki stale zmieniającemu się charakterowi i elastycznej strukturze, RIG może wyposażyć zarówno powierzchnie domowe, jak i biurowe.
Modułowy system łazienkowy charakteryzujący się czystymi liniami i ultra-elastyczną konstrukcją do organizowania przestrzeni do przechowywania z geometrycznym układem zarówno dla przestrzeni domowych, jak i roboczych. Różne moduły harmonijnie łączą materiały i ich przemysłową, a jednocześnie cenną estetykę z funkcjonalnością i rygorem.
Każdy moduł jest specjalnie zaprojektowany do łazienki jako kompozycje zarówno ścienne jak i wyspowe, ze specyficzną umywalką wykonaną z kamieni szlachetnych i dedykowanymi pojemnikami.
Lustra są zaprojektowane przy użyciu tej samej metody produkcji, co rama z litej stali malowanej proszkowo i uzupełniają lustro, listwę świetlną i pręt na ręczniki.

WŁAŚCIWOŚCI TECHNICZNE
- Konstrukcja z litej stali epoksydowo-poliestrowej, lakierowana proszkowo na czarno.
- Stopy i przeguby ze szczotkowanej stali nierdzewnej.
- Półki z różnych materiałów: kamień o grubości 12 mm (biały marmur Carrara, marmur Greystone, marmur Gris du Marais, czarny kamień Pietra d'Avola), czarny dwuwarstwowy CDF w okleinie drewnianej Ecowood Xilo 2.0 - deska piaskowa, Ecowood Xilo 2.0 deska szara, Ecowood Xilo 2.0 czarne paski, dąb wędzony, dąb naturalny.
- Jednostki w kolorze czarnym CDF pokryte panelami z dwuwarstwowego forniru drewnianego CDF Ecowood Xilo 2.0 deska piaskowa, Ecowood Xilo 2.0 deska szara, Ecowood Xilo 2.0 w czarne pasy, dąb dymiony, dąb naturalny.
- Front z kamienia o grubości 12mm (biały marmur Carrara, marmur Greystone, marmur Gris du Marais, czarny kamień Pietra d'Avola).

RIG został zaprojektowany z myślą o połączeniu prostych zasad; zoptymalizowane wykorzystanie materiałów, zwiększona funkcjonalność i minimalistyczny wyraz. Korzystając z dobrze znanych technik konstrukcyjnych, stworzyliśmy serię mebli o absolutnie ogólnym wyglądzie, który pozwoliłby konstrukcji i materiałom na zachowanie najwyższych, wiodących cech.

Tagi

DE PADOVA, Mikal Harrsen, RIG, Szafki podumywalkowe, Meble łazienkowe, szafka podumywalkowa, Szafki podumywalkowe w stylu współczesnym, Szafki pod umywalki metalowe, Szafki podumywalkowe ze stali, Szafki pod umywalki z marmuru, Szafki podumywalkowe z kamienia naturalnego, Szafki podumywalkowe ze stali malowanej proszkowo, Szafki podumywalkowe stojące , Szafki podumywalkowe z szufladami, Szafki podumywalkowe z drzwiami, Szafki podumywalkowe segmentowe

Napisz opinię

Sekcyjna szafka na ubrania De Padova R.I.G. MODULES - BATHROOM 01

Sekcyjna szafka na ubrania De Padova R.I.G. MODULES - BATHROOM 01

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek