SZAFKA POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Podwójna wisząca szafka na kosmetyki Arblu 5.Zero Zobacz większe

Podwójna wisząca szafka na kosmetyki Arblu 5.Zero

KOD: 250sdZR1008

ID: 158659

ProducentArblu

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Arblu 5.Zero

Podwójna wisząca szafka na kosmetyki

Dane techniczne

Dł. 270 cm

Opis

5.Zero jasnoszarego i białego lakieru: elegancki narożnik zapewniający dobre samopoczucie, uzyskany dzięki połączeniu błyszczących, lakierowanych elementów, chromowanych wykończeń, antracytowego blatu Woody décapé i dopasowanych półek. Całości dopełniają umywalki wpuszczane i duże lustro. Dzięki szufladom wyposażonym w prowadnice z pełnym wysuwem i przegrodami do aranżacji przestrzeni wygodnie jest znaleźć wszystko we właściwym miejscu. Struktura wewnętrzna może być biała lub antracytowa, aby lepiej pasować do niezliczonych wykończeń i kolorów, które oferuje Arblu. Reflektory LED Nesos ozdabiają lustro randa, które można ustawić tak, jak chcesz, w pionie lub poziomie.

5.zero reprezentuje i odpowiada na każdą potrzebę Twojej łazienki dopasowując geometryczne podstawowe kształty do atrakcyjnych lakierowanych kolorów i wykończeń z drewna modrzewiowego.
Arblu zaprojektowało to rozwiązanie meblowe w imię jakości i kultury, 100% Made in ItalY

Tagi

ARBLU, 5.Zero, Szafki podumywalkowe, Meble łazienkowe, szafka podumywalkowa, Szafki podumywalkowe w stylu współczesnym, Szafki podumywalkowe z drewna, Szafki podumywalkowe wiszące, Szafki podumywalkowe z szufladami, Szafki podumywalkowe segmentowe, Szafki podumywalkowe z wieszakiem na ręcznik

Napisz opinię

Podwójna wisząca szafka na kosmetyki Arblu 5.Zero

Podwójna wisząca szafka na kosmetyki Arblu 5.Zero

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek