SZAFKA POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Naścienna szafka z wbudowaną umywalką Arbi Arredobagno Absolute 34 Zobacz większe

Naścienna szafka z wbudowaną umywalką Arbi Arredobagno Absolute 34

KOD: 250sdarbiarredobagnoabsolute34

ID: 158566

ProducentArbi Arredobagno

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Arbi Arredobagno Absolute 34

Naścienna szafka z wbudowaną umywalką

Dane techniczne

W. 165,6 x gł. 50,5 cm
lustro szer. 165 x wys. 61,2 cm

Opis

Absolute 34 to szafka podumywalkowa w skład której wchodzą:

lustro TAO;
Blat z umywalką wnękową PLAZA w kolorze Nero Ardesia Spacco Laminam;
Listwa REED z matową listwą lakierowaną Carruba i profilem Nero z akcesoriami.

Wyrafinowany projekt z czystymi liniami, które mają realny wpływ: oto, co może zaoferować kolekcja Absolute. Nowoczesne, eleganckie meble łazienkowe, dzięki uniwersalnym meblom, które nadają kształt nowej formie wyrazistego wyposażenia Produkty składające się z kolorów, materiałów, powierzchni i kształtów, które można ze sobą dowolnie łączyć.
Odkryj Walencję, Mediolan, Paryż, Antibes i Genève.

Tagi

Arbi Arredobagno, Absolute, Szafki podumywalkowe, Meble łazienkowe, szafka podumywalkowa, Szafki podumywalkowe w stylu współczesnym, Szafki podumywalkowe z drewna, Szafki podumywalkowe naścienne, Szafki podumywalkowe pojedyncze, Szafki podumywalkowe z szufladami, Szafki podumywalkowe z lustrem, Szafki pod umywalkę z wieszakiem na ręcznik, Szafka pod umywalkę szafki ze zintegrowaną umywalką

Napisz opinię

Naścienna szafka z wbudowaną umywalką Arbi Arredobagno Absolute 34

Naścienna szafka z wbudowaną umywalką Arbi Arredobagno Absolute 34

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek