ŚWIECZNIK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Szklany świecznik Skargaarden MOJA Zobacz większe

Szklany świecznik Skargaarden MOJA

KOD: 250sdskargaardenmoja

ID: 237263

ProjektantMartin Dos Santos
ProducentSkargaarden

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Skargaarden MOJA

Szklany świecznik

Dane techniczne

19 x 19 x 24 cm

Opis

Projektujemy nasze szkło, aby dodać piękna i spokoju do każdego otoczenia. Wisząca latarnia New Utö ze skórzanymi paskami i latarnia Möja na betonowej płycie rozświetlają wieczór. A chłodziarka do szampana Sandhamn jest… cóż, po prostu ekstrawagancko luksusowa. Nasze szkło produkowane jest przez hutę szkła Reijmyre założoną w 1810 roku przez rzemieślników z pasją.

Tagi

Skargaarden, Martin Dos Santos, wyroby szklane, świeczniki, dekoracje domu, świecznik, świeczniki w stylu współczesnym, świeczniki w stylu skandynawskim, świeczniki szklane

Napisz opinię

Szklany świecznik Skargaarden MOJA

Szklany świecznik Skargaarden MOJA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek