ŚWIECZNIK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Świecznik z dmuchanego szkła IVV Xyz Zobacz większe

Świecznik z dmuchanego szkła IVV Xyz

KOD: 250sd8609.1/8610.1/8611.1

ID: 201580

Rok produkcji2021
ProducentIVV
CenaCena od 155.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

IVV Xyz

Świecznik z dmuchanego szkła

Dane techniczne

Ø 14,7 H 24 cm

Opis

XYZ to świecznik ze szkła dmuchanego dostępny w różnych kolorach.
8609.1 Szyba przeźroczysta
8610.1 Szyba przeźroczysta+róż
8611.1 Szyba przeźroczysta+brąz szary

Linia XYZ została stworzona z myślą o stworzeniu rodziny wazonów, która łączy w sobie szerokość rozwiązań estetycznych z powstrzymywaniem wytwarzania form i produkcji szkła, w celu zmniejszenia zużycia surowców i energii, a tym samym zanieczyszczenia powietrza.
XYZ składa się z huraganu i trzech wazonów z dmuchanego szkła, z których jeden jest proponowany zarówno jako pojedynczy wazon, jak i przecięty na dwie połówki. Z połączenia dwóch połówek z pozostałymi trzema wazonami lub z ich jednorazowego użytku, XYZ oferuje rodzinę dziesięciu elementów wyposażenia, o nowoczesnym i funkcjonalnym designie, które można łatwo zintegrować w każdym środowisku.

Tagi

IVV, XYZ, świeczniki, dekoracje domu, świecznik, świeczniki w stylu współczesnym, świeczniki szklane, świeczniki ze szkła dmuchanego

Napisz opinię

Świecznik z dmuchanego szkła IVV Xyz

Świecznik z dmuchanego szkła IVV Xyz

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek