ŚWIECZNIK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Szklany świecznik Deazim FLORAL DREAM Zobacz większe

Szklany świecznik Deazim FLORAL DREAM

KOD: 250sddeazimfloraldream

ID: 174525

Rok produkcji2021
ProjektantDilara Kir
ProducentDeazim

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Deazim FLORAL DREAM

Szklany świecznik

Dane techniczne

Ø 150 x W. 155 mm
Ø 120 x W. 260 mm

Opis

Najlepsze szkło, czyste złoto i ręcznie grawerowane ozdoby sprawiają, że te świeczniki są ekstrawaganckim luksusem w nudnej codzienności. Szklane świeczniki FLORAL DREAM oferowane są w dwóch różnych rozmiarach umożliwiających indywidualne zdobienia. Górna oprawa kieliszków świecowych wykonana jest z 24 karatowego złota, które nastrojowo odbija blask świecy o wysublimowanym zapachu.

Orientalny wzór ma majestatyczny efekt i jest kontrastowo wygrawerowany ręcznie na szkle. Świeca zapachowa dyskretnie rozwija swój zapach, ale nie przytłacza. Zafunduj sobie trochę czasu dzięki połączeniu przytulnej atmosfery i przyjemnego zapachu!

Szczegóły produktu:
• Szklane świeczniki w dwóch rozmiarach, idealne również jako zestaw.
• Przyciemniane szkło.
• Górna obręcz wykonana z 24 karatowego złota.
• Ręcznie grawerowane wzory i ozdoby.
• Zawiera świecę zapachową o dyskretnym zapachu drewna.

Tagi

Deazim, Dilara Kir, świeczniki, dekoracje domu, świecznik, świeczniki w stylu współczesnym, świeczniki szklane

Napisz opinię

Szklany świecznik Deazim FLORAL DREAM

Szklany świecznik Deazim FLORAL DREAM

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek