ŚWIECZNIK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Metalowy świecznik Asplund Otto Zobacz większe

Metalowy świecznik Asplund Otto

KOD: 250sdasplundotto

ID: 161041

Rok produkcji2017
ProjektantEva Lilja Löwenhielm
ProjektantAnya Sebton
ProducentAsplund

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Asplund Otto

Metalowy świecznik

Dane techniczne

Wys: 5 : 3 cm

Opis

Otto Świecznik pasujący do naszych luster prostokątnych Otto i Otto. Wykonany z lakierowanej stali z magnesem do bezpiecznego mocowania.

Koncepcja: Nowe akcesorium do luster Otto. Mały świecznik, który można łatwo przymocować za pomocą magnesu, do wszechstronnego zastosowania.

Tagi

ASPLUND, Anya Sebton, Eva Lilja Löwenhielm, Otto, Świeczniki, Dekoracje domu, świecznik, Świeczniki w stylu współczesnym, Świeczniki metalowe

Napisz opinię

Metalowy świecznik Asplund Otto

Metalowy świecznik Asplund Otto

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek