SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Euroluce Lampadari Nobody Sphere Zobacz większe

Lampa wisząca Euroluce Lampadari Nobody Sphere

KOD: 250sdeurolucelampadarinobodysphere

ID: 99969

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantAlberto Ghirardello
ProducentEuroluce Lampadari
MateriałŻelazo
MateriałMetal
MateriałPMMA
MateriałAcrylic glass
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 685.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Euroluce Lampadari Nobody

Lampa wisząca z PMMA i żelaza

Projektant: Alberto Ghirardello
Rodzaj: Lampa wisząca

Opis

Nobody Sphere to lampa wisząca z żelaza i PMMA.

1 żarówka E27 7,5W - 4000 ° K
220 Vdc - 1000 lm

Wykończenie | czarny nikiel, lśniące złoto, czerwony brąz RAL. Inne wykończenia na życzenie.
Kolor | kula w opalizującym białym kolorze. Inne kolory na życzenie.
Szczegóły | kula z materiału PMMA. Konstrukcje żelazne produkowane są ręcznie.

Alberto Ghirardello

Alberto Ghirardello - zdjęcie projektantaAlberto Ghirardello urodził się w 1985 roku w Vicenzy.
Po uzyskaniu dyplomu licencjata z Wzornictwa Przemysłowego na Uniwersytecie IUAV w Wenecji w 2007 roku przeniósł się do Mediolanu i rozpoczął studia magisterskie na Politechnice w zakresie Wzornictwa Przemysłowego. Uczestnicząc w kursach projektowych swoje doświadczenie zdobywał również dzięki kilku współpracom: po krótkim pobycie w studiu Habits odbył półroczny staż w studiu Bartoli Design. W latach 2010-2012 pracował dla studia projektowego Giulio Iacchetti (z którym ukończył w 2010 roku), realizując projekty dla wielu firm, takich jak Abet Laminati, Alessi, Globo, Jannelli & Volpi, Meritalia, Moleskine, Nivea i Nodus.
Aktywny w każdej dziedzinie projektowania, bierze udział w wielu warsztatach i konkursach projektowych, często zdobywając nagrody i wyróżnienia. Jego prace są publikowane w wielu magazynach projektowych i wystawiane na wielu imprezach, takich jak Fuorisalone, Roma Design Più, Abitare il Tempo, Hong Kong Design Week i Triennale Design Museum.

Filmy

Tagi

Euroluce Lampadari, Alberto Ghirardello, Nikt, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Metalowe lampy wiszące, Żelazne lampy wiszące, Lampy wiszące PMMA, Lampy wiszące ze szkła akrylowego; Lampy wiszące Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Euroluce Lampadari Nobody Sphere

Lampa wisząca Euroluce Lampadari Nobody Sphere

Nobody Sphere to lampa wisząca z żelaza i PMMA. 1 żarówka E27 7,5W - 4000 K 220 Vdc - 1000 lm Wykończenie | czarny nikiel, lśniące złoto, czerwony brąz RAL. Inne wykończenia na życzenie. Kolor | kula w opalizującym białym kolorze. Inne kolory na życzenie. Szczegóły | kula z materiału PMMA. Konstrukcje żelazne produkowane są ręcznie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek