SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Rossini Illuminazione Terrazza Martini Zobacz większe

Lampa wisząca Rossini Illuminazione Terrazza Martini

KOD: 250sdTER001

ID: 99634

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentRossini Illuminazione
MateriałSzkło
MateriałSzkło dmuchane
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 1151.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rossini Illuminazione Terrazza Martini

Lampa wisząca LED z dmuchanego szkła

Rodzaj: Lampa wisząca
Kod produktu: TER001

Dane techniczne

ø 35 mm
rozeta sufitowa ø 16 x 4,5 mm
kabel l.max 150 mm

Opis

TER001: LED 20W / 2700K 2340 lm

Czy jest lepszy napój niż dobre Martini ze smaczną oliwką zatopioną w kieliszku koktajlowym? Z zaokrąglonego kształtu oliwki wywodzi się projekt tej lampy, zaprojektowany przez projektantów Chiaramonte i Marin. Składa się z okrągłego dyfuzora z ręcznie dmuchanego szkła w przydymionym wykończeniu, z rdzeniem LED wewnątrz, wykonanym z cylindra z nieprzezroczystego białego szkła, które rozprasza światło z tablic LED. Proponowany w wersji stołowej i wiszącej, z detalami zamknięcia z satynowego mosiądzu.

Filmy

Tagi

Rossini Iluminacja, Terrazza Martini, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące ze szkła dmuchanego; Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light, Ręcznie robione lampy wiszące

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Rossini Illuminazione Terrazza Martini

Lampa wisząca Rossini Illuminazione Terrazza Martini

TER001: LED 20W/2700K 2340 lm Czy jest lepszy napój niż dobre Martini, ze smaczną oliwką zatopioną w kieliszku koktajlowym? Z zaokrąglonego kształtu oliwki wywodzi się projekt tej lampy, zaprojektowany przez projektantów Chiaramonte i Marin. Składa się z okrągłego klosza z ręcznie dmuchanego szkła w przydymionym wykończeniu, z rdzeniem LED wewnątrz, wykonanym z cylindra z nieprzezroczystego białego szkła, które rozprasza światło z tablic LED. Proponowany w wersji stołowej i wiszącej, z zamknięciem z satynowego mosiądzu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek