SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Euroluce Lampadari Neva Zobacz większe

Lampa wisząca Euroluce Lampadari Neva

KOD: 250sdeurolucelampadarineva

ID: 99619

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantDaniel Becker
ProducentEuroluce Lampadari
MateriałSzkło
MateriałSzkło borokrzemianowe
MateriałMetal
MateriałSzkło Murano
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 6044.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Euroluce Lampadari Neva

Metalowa i szklana lampa wisząca

Projektant: Daniel Becker
Rodzaj: Lampa wisząca

Opis

Txxnty Brand Design otwiera niezwykłe okno na przyszłość, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu Euroluce i bez poświęcania prestiżowego know-how, spogląda na nowe horyzonty stylistyczne. Kolekcje Txxnty Brand Design mają na celu powiązanie przedmiotów i energii z ludźmi. Refleksja na temat światła oraz relacji z materiałami i kształtem skupia się na zaproponowaniu geometrii, kolorów i efektów, tworząc „poważną” interakcję między wyobraźnią a rzeczywistością. Dbałość o szczegóły powierzona jest, jak zawsze, wiedzy i doświadczeniu wykwalifikowanych rzemieślników. 

Neva to metalowo-szklana lampa wisząca.
24 żarówki G4 48W - 2700°K
12 Vdc - 4800 lm

Wykończenie | satynowy złoty, satynowy chrom. Inne wykończenia na życzenie.
Kolor | tuby z sekcją gwiazdek i tuby ze szkła Murano są przezroczyste; Oprawki do żarówek borokrzemianowych są w kolorze białym opalizującym. Inne kolory na życzenie.
Szczegóły | metalowa konstrukcja wykonywana jest ręcznie. Mosiężne krzewy. Neva ma rurki z oprawkami borokrzemianowymi, rurki borokrzemowe z sekcją w gwiazdki i rurki ze szkła Murano. Nie wahaj się skontaktować z nami w przypadku jakichkolwiek zapytań lub innej wersji.

Daniel Becker

Daniel Becker - zdjęcie projektantaDaniel Becker Design Studio to berlińskie studio projektowe założone w 2010 roku.
Oferujemy usługi projektowe i innowacyjne koncepcje w dziedzinie projektowania oświetlenia i mebli, a także projektowania wystaw i produktów konsumenckich. Jesteśmy otwarci na każde zadanie, prosimy o kontakt w sprawie potencjalnej współpracy.
Daniel Becker (ur. 1983) studiował wzornictwo przemysłowe na Uniwersytecie Artystycznym w Brunszwiku. Po ukończeniu studiów otworzył własne studio i został zaproszony do pokazania swoich prac w kilku selekcjach młodych talentów projektowych na najważniejszych targach branżowych. W 2014 roku został nominowany do nagrody Newcomer Award przez German Design Council. Jego prace są regularnie wystawiane i publikowane na całym świecie.

Filmy

Tagi

Euroluce Lampadari, Daniela Beckera; Newa, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Metalowe lampy wiszące, Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące ze szkła Murano; Lampy wiszące ze szkła borokrzemianowego; Lampy wiszące światła bezpośredniego i pośredniego, Ręcznie robione lampy wiszące

Napisz opinię

Lampa wisząca Euroluce Lampadari Neva

Lampa wisząca Euroluce Lampadari Neva

Txxnty Brand Design otwiera niezwykłe okno na przyszłość, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu Euroluce i bez poświęcania prestiżowego know-how, spogląda na nowe horyzonty stylistyczne. Kolekcje Txxnty Brand Design mają na celu powiązanie przedmiotów i energii z ludźmi. Refleksja na temat światła oraz relacji z materiałami i kształtem skupia się na zaproponowaniu geometrii, kolorów i efektów, tworząc „poważną” interakcję między wyobraźnią a rzeczywistością. Dbałość o szczegóły powierzona jest jak zawsze wiedzy i fachowości wykwalifikowanych rzemieślników. Neva to lampa wisząca z metalu i szkła. Żarówka 24 G4 48W - 2700°K 12 Vdc - 4800 lm Zakończ | satynowy złoty, satynowy chrom. Inne wykończenia na życzenie. Kolor | tuby z sekcją w gwiazdki i tuby ze szkła Murano są przezroczyste: tuby z oprawkami borokrzemianowymi są w opalizującym białym kolorze. Inne kolory na życzenie. Szczegóły | metalowa konstrukcja wykonywana jest ręcznie. Mosiężne krzewy. Neva ma rurki z oprawkami borokrzemianowymi, rurki borokrzemowe z sekcją w gwiazdki i rurki ze szkła Murano. Nie wahaj się skontaktować z nami w przypadku jakichkolwiek zapytań lub innej wersji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek