SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Rossini Illuminazione Igloo Zobacz większe

Lampa wisząca Rossini Illuminazione Igloo

KOD: 250sdrossiniilluminazioneigloo

ID: 99516

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentRossini Illuminazione
MateriałMetal
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 204.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Rossini Illuminazione Igloo

Obrotowa metalowa lampa wisząca LED

Rodzaj: Lampa wisząca

Dane techniczne

h 318 mm
ø 100 mm
kabel 2000 mm

Opis

IGL001B: 5+3,5W 2700K
IGL001NOL: 5+3,5W 2700K

IP 20

"i" dla elementu technologicznego, który go charakteryzuje, podwójne " o" dla zaokrąglonego kształtu, iGloo to oprawa LED (2700K) z zawieszeniem, lampą ścienną, stołową i podłogową. Wyposażony w magnetyczne mocowanie do pozycjonowania oprawy, które umożliwia skierowanie ostrej i określonej wiązki światła o 360 °, produkt charakteryzuje się potrójnym włączaniem: rozproszone światło bezpośrednie (przyciemniane), światło grzecznościowe i światło grzecznościowe oraz rozproszone razem . Dostępne w całkowicie białym lub czarnym wykończeniu z błyszczącym złotym detalem.

Filmy

Tagi

Rossini Iluminacja, iGloo, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące światła bezpośredniego i pośredniego, Lampy wiszące obrotowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Rossini Illuminazione Igloo

Lampa wisząca Rossini Illuminazione Igloo

IGL001B: 5+3,5W 2700K IGL001NOL: 5+3,5W 2700K IP 20 "i" dla elementu technologicznego, który go charakteryzuje, podwójne "o" dla zaokrąglonego kształtu, iGloo to oprawa LED (2700K) z zawieszeniem, lampą ścienną, stołową i podłogową. Wyposażony w magnetyczne mocowanie do pozycjonowania oprawy, które umożliwia skierowanie ostrej i określonej wiązki światła o 360 °, produkt charakteryzuje się potrójnym włączaniem: rozproszone światło bezpośrednie (przyciemniane), światło grzecznościowe i światło grzecznościowe oraz rozproszone razem . Dostępne w całkowicie białym lub czarnym wykończeniu z błyszczącym złotym detalem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek