SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Carpyen Rebound Zobacz większe

Lampa wisząca Carpyen Rebound

KOD: 250sd1003001/002/003/004

ID: 99239

Rok produkcji2020
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantDan Yeffet
ProducentCarpyen
MateriałMosiądz
MateriałNaturalny kamień
MateriałMetal
MateriałSkóra
MateriałMarmur
Kraj pochodzeniaHiszpania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Carpyen Rebound

Lampa wisząca LED ze ściemniaczem z marmuru, mosiądzu i skóry

Projektant: Dan Yeffet
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2020
Kod produktu: 1003001/002/003/004

Opis

Rebound to lampa wisząca LED z marmuru, mosiądzu i skóry. Dostępne w różnych wersjach.

Dane techniczne:
LED
GU10 - 9 W - 3000 K - 880 lumenów - CRI 80
Ściemniacz TRIAC
220- 240 V
IP 20

WYKOŃCZENIA:
Zielony marmur, biały marmur, czarny marmur, trawertyn
Struktura: kamień
dyfuzor: mosiądz i skóra

Dan Yeffet

Dan Yeffet - zdjęcie projektantaUrodzony w 1971 w Jerozolimie (Izrael).
Studiował w Bezalel Academy: Szkoła Sztuki i Projektowania w Jeruzalem (1999-2001) w 2001 r. przeniósł się do Holandii, gdzie w 2002 r. ukończył studia licencjackie na Gerrit Rietveld w Amsterdamie we wzornictwie przemysłowym/produktowym). Po ukończeniu studiów założył swoje studio i platformę współpracy w Amsterdamie. W 2005 roku studio przeniosło się do Paryża do dnia dzisiejszego.
Jego twórczość rozciąga się od przestrzeni do obiektów (i wszystkiego pomiędzy) i różnymi metodami, od klasycznej pracy rzemieślniczej po najnowocześniejsze technologie.
Prace Dana można znaleźć w różnych kolekcjach na całym świecie, takich jak New Design Museum w Chicago, Muzeum Sztuki „Visual Delight” w Filadelfii; Muzeum Modam w Luksemburgu, Fundacja FNAC w Paryżu, V&A w Londynie i muzeum designu w Holon-Izrael.
Od 2010 roku Dan rozpoczął współpracę z projektantką Lucie Koldovą do dnia dzisiejszego.
Poproszony o zdefiniuj swoją pracę, Dan odpowiada: „definicje są naszymi ograniczeniami; Chciałbym uważać się za odkrywcę i poszukiwacza przygód.

Tagi

Karpyen, Dana Yeffeta; Odbić się, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Skórzane lampy wiszące, Metalowe lampy wiszące, Marmurowe lampy wiszące, Lampy wiszące mosiężne, Kamień naturalny Lampy wiszące; Lampy wiszące LED; Lampy wiszące światła bezpośredniego i pośredniego, Lampy wiszące ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Lampa wisząca Carpyen Rebound

Lampa wisząca Carpyen Rebound

Rebound to lampa wisząca LED z marmuru, mosiądzu i skóry. Dostępne w różnych wersjach. Szczegóły techniczne: LED GU10 - 9 W - 3000 K - 880 lumenów - CRI 80 Ściemniacz TRIAC 220-240 V IP 20 WYKOŃCZENIA: Zielony marmur, Biały marmur, Czarny marmur, Trawertyn Struktura: kamień Dyfuzor: mosiądz i skóra

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek