SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Lambert & Fils Mile 04 Zobacz większe

Lampa wisząca Lambert & Fils Mile 04

KOD: 250sdlambert&filsmile04

ID: 99095

Rok produkcji2017
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantSamuel Lambert
ProjektantGuillaume Sasseville
ProjektantLambert & Fils
ProducentLambert & Fils
MateriałMetal
MateriałPoliwęglan (PC)
MateriałAluminium
MateriałPlastik
MateriałAluminium malowane proszkowo
Kraj pochodzeniaKanada

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Lambert & Fils Mile

Lampa wisząca LED z oświetleniem bezpośrednim i pośrednim

Projektant: Samuel Lambert, Guillaume Sasseville, Lambert & Fils
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2017

Dane techniczne

dł. 1150 x szer. 82 mm
zmienna wysokość

Opis

Mile, powstały we współpracy Lambert & Fils i Guillaume Sasseville, oferuje wariację na temat zawieszenia liniowego, sprowadzonego do najprostszego, asymetrycznego wyrazu, z dwiema liniami unoszącymi się w zaskakującej równowadze. Bezpośrednie i pośrednie światło są oddzielone od siebie za pomocą obrotu o 90°, co wyznacza przestrzeń światłem. Gra kontrastów, Mile jest po części instalacją artystyczną, a po części światłem użytkowym. Zastosowanie liniowej technologii LED i przewodów zaciśniętych w konstrukcji nadają lampie nieważkości, prawie lewitacji.

Wykończenie: beżowy, zielony, bordowy, czarny
Materiały: aluminium malowane proszkowo, matowe poliwęglan
Żarówka LED
Napięcie: 100-120V / 240 V

Samuel Lambert

Samuel Lambert - zdjęcie projektantaPo karierze w sztukach wizualnych i montażu filmowym Samuel Lambert wybrał projektowanie i rzemiosło wkrótce po narodzinach syna, jako swego rodzaju ukłon w stronę dzieciństwa spędzonego we wschodnich miasteczkach Quebecu, gdzie często towarzyszył własnemu ojcu. garncarz – zataczający krąg moment dla Lamberta, który wyjaśnia również nazwę firmy (po francusku Lambert & Fils oznacza Lambert & Sons). Po tym, jak przez kilka lat pracował sam w swoim małym sklepie ulicznym Beaubien w Montrealu, Samuel Lambert zdołał w ciągu kilku lat stworzyć kreatywne, ale rygorystyczne studio, wraz ze zróżnicowanym zespołem młodych talentów.
Lambert & Fils jest prawdziwym mistrzem. wspólne studio projektowania oświetlenia założone w 2010 roku przez Samuela Lamberta.

Guillaume Sasseville

Guillaume Sasseville - zdjęcie projektantaProjekty Guillaume'a Sasseville'a były prezentowane w Montrealu, Nowym Jorku, Paryżu, Tokio i Mediolanie. Posiada tytuł magistra projektowania luksusu i rzemiosła z ÉCAL (École cantonale d'art de Lausanne, 2011) oraz licencjat z projektowania środowiskowego na UQAM (Université du Québec à Montréal, 2007). Przed założeniem SSSVLL Sasseville przez prawie dekadę pracował w architekturze. W 2011 roku miasto Montreal przyznało mu nagrodę Phyllis-Lambert Design Grant za projekt Verre Commun. Obecnie wykłada w École de Design UQAM.

Filmy

Tagi

Lambert i Fils, Samuela Lamberta; Guillaume Sasseville, Mila, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Aluminiowe lampy wiszące, Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące z poliwęglanu (PC), Plastikowe lampy wiszące, Lampy wiszące z aluminium malowanego proszkowo; Lampy wiszące LED; Lampy wiszące światła bezpośredniego i pośredniego

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Lambert & Fils Mile 04

Lampa wisząca Lambert & Fils Mile 04

Współpraca Lambert & Fils i Guillaume Sasseville, Mile oferuje wariację na temat zawieszenia liniowego, sprowadzonego do najprostszego, asymetrycznego wyrazu, z dwiema liniami unoszącymi się w zaskakującej równowadze. Bezpośrednie i pośrednie światło są oddzielone od siebie za pomocą obrotu o 90°, co wyznacza przestrzeń światłem. Gra kontrastów, Mile jest po części instalacją artystyczną, a po części światłem użytkowym. Zastosowanie liniowej technologii LED oraz druty zaciśnięte w konstrukcji dodają lampie lekkości, niemal lewitacji. Wykończenie: beżowy, zielony, bordowy, czarny Materiały: aluminium malowane proszkowo, matowy poliwęglan Żarówka LED Napięcie: 100-120V / 240 V

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek