SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Zero Mist Zobacz większe

Lampa wisząca Zero Mist

KOD: 250sdzeromist

ID: 99044

Rok produkcji2017
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantFront
ProducentZero
MateriałSzkło
Kraj pochodzeniaSzwecja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Zero Mist

Lampa wisząca ze szkła LED

Projektant: Front
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2017

Dane techniczne

250 mm
ø 350 mm
ø 450 mm

Opis

Wewnętrzna odcień jest dostępny w opal biały, żółty lub różowy seryjnie. Inne kolory na zamówienie. Wbudowany moduł LED 930 lub 1750LM. Dostępne z DALI DIM.

z mgłą, Front kontynuuje projektowanie eksperymentów ze światłem i cieniem, dmuchanego szkła i technologii LED. Wynikiem jest zawieszka, suficie i na ścianie osprzętu podwójne kule, które rozpraszają światło równomiernie i przyjemnie. Semitransparency zewnętrznej szklanej kuli zapewnia głębię i tworzy iluzję światła świecące przez mgłę.

Front

Front - zdjęcie projektantaFRONT wystawiał w prestiżowych instytucjach, takich jak MoMA w Nowym Jorku, Victoria & Albert Museum w Londynie, London Design Museum czy National Museum w Sztokholmie. Grupa otrzymała również szereg nagród za wzornictwo, w tym „Designer of the Future” na ArtBasel Miami w 2007 roku. FRONT jest reprezentowany w zbiorach Muzeum Narodowego w Sztokholmie, Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie oraz Centrum Pompidou we Francji.

Filmy

Tagi

zero, Z PRZODU, Mgła, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Zero Mist

Lampa wisząca Zero Mist

Wewnętrzny klosz jest standardowo dostępny w kolorze białym opalowym, żółtym lub różowym. Inne kolory na zamówienie. Wbudowany moduł LED 930 lub 1750LM. Dostępne ze ściemniaczem DALI. Dzięki Mist Front kontynuuje eksperymenty projektowe ze światłem i kloszem, ręcznie dmuchanym szkłem i technologią LED. Rezultatem jest oprawa wisząca, sufitowa i ścienna z podwójnymi kulami, które równomiernie i przyjemnie rozpraszają światło. Półprzezroczystość zewnętrznej szklanej kuli zapewnia głębię i tworzy iluzję światła przebijającego się przez mgłę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek