SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Top Light Puk Long One Zobacz większe

Lampa wisząca Top Light Puk Long One

KOD: 250sdtoplightpuklongone

ID: 98622

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantRolf Ziel
ProducentTop Light
MateriałMetal
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Top Light Puk Long One

Metalowa lampa wisząca

Projektant: Rolf Ziel
Rodzaj: Lampa wisząca

Dane techniczne

puk long one
szerokość podstawy: 65 mm
szerokość główki: 80 mm
puk maxx long one
szerokość podstawy: 80 mm
szerokość główki: 120 mm

Opis

Puk Long One z jedną głową. Lampa wisząca, wysokonapięciowa halogenowa lub zasilana LED, ściemniana. Lampy sufitowe pendula Puk w powierzchniach chrom, chrom mat, nikiel mat, biały, czarny i antracyt. Lampy Puk mogą być wyposażone w okulary, soczewki i filtry barwne z serii „Puk equipment”.

Filmy

Tagi

Światło górne, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące światła bezpośredniego i pośredniego, Halogenowe lampy wiszące, Lampy wiszące ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Top Light Puk Long One

Lampa wisząca Top Light Puk Long One

Puk Long One z jedną głową. Lampa wisząca, wysokonapięciowa halogenowa lub zasilana LED, ściemniana. Sufitowe lampy wahadłowe Puk w powierzchniach chrom, chrom mat, nikiel mat, biel, czerń i antracyt. Lampy Puk mogą być wyposażone w okulary, soczewki i kolorowe filtry z serii "Puk equipment".

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek