SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Dark Yokozuna Zobacz większe

Lampa wisząca Dark Yokozuna

KOD: 250sddarkyokozuna

ID: 98512

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantFabien Dumas
ProducentDark
MateriałMetal
MateriałPolietylen (PE)
MateriałPlastik
Kraj pochodzeniaBelgia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Dark Yokozuna

Polietylenowa lampa wisząca

Projektant: Fabien Dumas
Rodzaj: Lampa wisząca

Opis

Yokozuna to polietylenowa lampa wisząca.
'Yokozuna' to ogromny półprzezroczysty organiczny przedmiot, który daje magiczne miękkie światło i doskonale nadaje się jako "kreator atmosfery" w dużych modnych miejsca. Światło wewnątrz może być białe, czerwone, pomarańczowe, żółte, zielone i niebieskie. Jego młodszy brat „Yokozuna Junior” świetnie wygląda razem z „dużą” Yokozuną, gdy powiesisz kilka z nich razem w formie klastra.

LED Ciepła biel - samodzielna
RGB - samodzielna ( dmx, dali na życzenie)

Fabien Dumas

Fabien Dumas - zdjęcie projektantaFabien Dumas urodził się w 1976 roku w Fort de France na Martynice, a w 2003 roku ukończył Uniwersytet Sztuki w Berlinie jako dyplomowany projektant wzornictwa przemysłowego.
Podczas studiów w Niemczech pracował jako niezależny projektant przy kilku projektach z renomowane domy towarowe, takie jak KaDeWe czy Galeries Lafayette.
Od 2004 roku jego produkty są częścią kolekcji Ingo Maurer, Marset, DARK i Studio Baas & der Herder.
Pracował również jako niezależny projektant dla Arne Quinze w Quinze&Milan w Kortrijk w Belgii w 2006 roku.

Tagi

Ciemny, Fabien Dumas, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Metalowe lampy wiszące, Plastikowe lampy wiszące, Lampy wiszące z polietylenu (PE), Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light, Fluorescencyjne lampy wiszące, Lampy wiszące ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Dark Yokozuna

Lampa wisząca Dark Yokozuna

Yokozuna to polietylenowa lampa wisząca. Yokozuna to ogromny, przezroczysty obiekt organiczny, który daje magiczne miękkie światło i doskonale nadaje się jako „twórca atmosfery” w duże modne miejsca. Światło wewnątrz może być białe, czerwone, pomarańczowe, żółte, zielone i niebieskie. Jego młodszy brat „Yokozuna Junior” świetnie wygląda razem z „dużym” Yokozuną, gdy powiesisz kilka z nich razem w formie klastra. LED Ciepła biel - stand alone RGB - stand alone (dmx, dali na prośbę)

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek