SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Dark Spine Zobacz większe

Lampa wisząca Dark Spine

KOD: 250sddarkspine

ID: 98384

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPieter Jan
ProducentDark
MateriałAluminium
MateriałMetal
Kraj pochodzeniaBelgia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Dark Spine

Aluminiowa lampa wisząca

Projektant: Pieter Jan
Rodzaj: Lampa wisząca

Opis

Spine to aluminiowa lampa wisząca.
Pieterjan to młody belgijski projektant. Spine to lampa wisząca z rozstawionymi wspornikami, tworząca harmonijną strukturę. Powtarzające się wsporniki tworzą wirtualny kształt, który daje wyjątkowy rozsył światła. Dostępne w błyszczącym kolorze czarnym lub białym z przezroczystą, fluo-czerwoną, czarną lub niebieską płytą uplite. Ta wysoce dekoracyjna oprawa idealnie nadaje się do zastosowania w salonie, barach i recepcjach.

Pieter Jan

Pieter Jan - zdjęcie projektantaPieterjan (ur. 1980 w Oostende w Belgii) ukończył w 2002 roku jako architekt wnętrz.
W 2009 roku został nagrodzony przez Chicago Atheneum laureatem nagrody „Europa 40 do 40 lat” za oprawę oświetleniową „Spine”, wyprodukowaną przez Ciemny.

Tagi

Ciemny, Pieter Jan, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Aluminiowe lampy wiszące, Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light, Lampy wiszące ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Dark Spine

Lampa wisząca Dark Spine

Spine to aluminiowa lampa wisząca. Pieterjan to młody belgijski projektant. Spine to lampa wisząca z rozstawionymi wspornikami, tworząca harmonijną strukturę. Powtarzające się wsporniki tworzą wirtualny kształt, który daje wyjątkowy rozsył światła. Dostępne w błyszczącym kolorze czarnym lub białym z przezroczystą, fluo-czerwoną, czarną lub niebieską płytą uplite. Ta wysoce dekoracyjna oprawa idealnie nadaje się do zastosowania w salonie, barach i recepcjach.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek