SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Dark Spacewalker Zobacz większe

Lampa wisząca Dark Spacewalker

KOD: 250sddarkspacewalker

ID: 98120

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantConstantin Wortmann
ProducentDark
NagrodyGood Design
NagrodyRed Dot Design Award - Best of the Best
MateriałPolietylen (PE)
MateriałPlastik
Kraj pochodzeniaBelgia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Dark Spacewalker

Lampa wisząca z polietylenu RGB

Projektant: Constantin Wortmann
Rodzaj: Lampa wisząca

Opis

Spacewalker to polietylenowa lampa wisząca RGB.

LED Ciepła biel - wolnostojąca
RGB - wolnostojąca (dmx, dali na życzenie)

SPACEWALKER - Ta przyjazna istota wywołuje uśmiech na twojej twarzy. To jest zabawne, zabawne. Jakby po prostu wyskoczył ze swojego statku kosmicznego, w stanie nieważkości, badając nowe terytorium. Dostępna jako lampa podłogowa wisząca lub stojąca. Zaprojektowany, aby urozmaicić duże obszary i wyróżnić budynek. I czy nie byłoby zabawnie zobaczyć Spacewalkera na tyłach twojego ogrodu?

Constantin Wortmann

Constantin Wortmann - zdjęcie projektantaConstantin Wortmann studiował wzornictwo przemysłowe w Hamburgu i Monachium. W drugim roku pracował
najpierw jako stażysta, a następnie jako niezależny projektant w zespole mistrza oświetlenia Ingo Maurera. W 1998 roku, jeszcze jako student, założył wraz z Benjaminem Hopfem studio projektowe Büro für Form.
1999 Ukończenie studiów i pierwsza wystawa prototypów w Lipsku i Frankfurcie. W Lipsku Constantin został przedstawiony Thomasowi Schulte, dyrektorowi generalnemu next. Wiele projektów oświetleniowych i wiele prac artystycznych (logo, stoiska targowe, katalogi, zdjęcia, strona internetowa, ...) do następnych (do dziś!).
W 2000 roku Büro für Form zadebiutowało w Mediolanie na Salone Satellite i nawiązali współpracę z habitat i serien.
2001 zaprojektowali Fingermax, kij do szczoteczki do palców dla dzieci i zdobyli nagrodę IF najlepszy w kategorii.
W ciągu najbliższych kilku lat Wortmann i Hopf nadal tworzyli prototypy i pokazując projekty w Mediolanie i Kolonii. Efektem były projekty dla Ycami, VIBIA, Modoluce, Kundalini i Authentics. W 2004 roku BFF rozpoczął współpracę z OSRAM, pracując nad przyszłymi koncepcjami z nowymi technologiami oświetleniowymi (Planon, LED, Oled) oraz z firmą Koziol. Bezpłatne projekty projektowe dla własnej marki Items by Büro für Form również rozpoczęły się w 2004 roku.
Uczestnicząc w marcie designboom w Nowym Jorku w 2005 roku, Constantin poznał Paula Rowana, współzałożyciela umbra i rozpoczęli długotrwałą współpracę .
Podczas gdy Benjamin Hopf porzucił studio i od 2006 roku podążał nowymi drogami, Constantin Wortmann zaczął pracować nad ekskluzywnymi akcesoriami dla Georga Jensena i oświetleniem dla szalonej marki DARK i ponownie bawi się zwyczajami oglądania swoich publiczność.

Odznaczenia

Red Dot Design Award - Best of the Best

Red Dot Design Award - Best of the Best

Good Design

Good Design

Tagi

Ciemny, Constantin Wortmann, Spacewalker, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Plastikowe lampy wiszące, Lampy wiszące z polietylenu (PE), Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light, Fluorescencyjne lampy wiszące, Lampy wiszące RGB, Lampy wiszące ze ściemniaczem

Napisz opinię

Lampa wisząca Dark Spacewalker

Lampa wisząca Dark Spacewalker

Spacewalker to polietylenowa lampa wisząca RGB. LED Ciepła biel - wolnostojąca RGB - wolnostojąca (dmx, dali na życzenie) SPACEWALKER - Ta przyjazna istota wywołuje uśmiech na Twojej twarzy. To jest zabawne, zabawne. Jakby po prostu wyskoczył ze swojego statku kosmicznego w stanie nieważkości, badając nowe terytorium. Dostępna jako lampa podłogowa wisząca lub stojąca. Zaprojektowany, aby urozmaicić duże obszary i wyróżnić budynek. I czy nie byłoby zabawnie zobaczyć spacewalkera na tyłach swojego ogrodu?

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek